ضرورت ترویج فرهنگ رضوی

نمایندگی آستان قدس در پارس آباد افتتاح شد

نمایندگی آستان قدس در پارس آباد افتتاح شد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام قیامی، سرپرست دفتر نمایندگی استان قدس رضوی در این مراسم اظهار کرد: یکی از اقدامات خوب در آستان قدس رضوی خادم یاری است که هر کس بخواهد می تواند خادم امام رضا(ع) باشد البته همه باید خود را خادم امام رضا(ع) بدانیم و در این راستا به محرومان و نیازمندان کمک کنیم.
وی هدف از ایجاد دفتر نمایندگی آستان قدس در شهرستان ها را ایجاد یک تعاون اجتماعی بزرگ معرفی کرد و افزود: در تمام استان ها این ظرفیت ایجاد شده و اکنون در استان اردبیل، هشتمین دفتر آستان قدس رضوی افتتاح شد.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل تصریح کرد: در گذشته خادم کسی بود که در حرم امام رضا(ع) به زائران خدمت می کرد اما اکنون تمام علاقه مندان در هر نقطه از کشور می توانند به نام علی بن موسی الرضا(ع) خدمتی را در راستای گره گشایی از مشکلات مردم انجام دهند و خادم رضوی باشند.
وی ادامه داد: وجود امامان و ائمه اطهار(ع) برای مردم ایران سراسر نور و رحمت و هدایت است و خدمت به زائران آن حضرات به منزله کسب رضای الهی است.
قیامی بیان داشت: با راه اندازی این دفتر سهولت دسترسی به بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برای خدمت خادمانه ایجاد شده است و این بزرگترین نعمت و هدیه دهه کرامت سال جاری برای مردم شهرستان پارس آباد است.

بیشتر بخوانید:

رسانه‌های بیگانه تلاش دارند ایران را در آستانه اعتراض نشان دهند

اخبار مرتبط

تاریخ افتتاح سردابهای حرم مطهر امام حسین (ع) اعلام شد

سامانه جامع آموزشی عالم آل‌ محمد(ع) با حضور تولیت آستان قدس رضوی رونمایی شد

رونمایی از هدایای شهید حاج قاسم سلیمانی به موزه آستان قدس رضوی

0 نظر

ارسال نظر

capcha