ستاد اجرایی فرمان امام حامی جهادگران است

طلاب محتوای فعالیت گروه های جهادی را تبیین کنند

طلاب محتوای فعالیت گروه های جهادی را تبیین کنند

به گزارش سراج24، اسماعیل احمدی عصر امروز در نشست گروه های مردمی قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) که در مجتمع شهر آفتاب برگزار شد، اظهار داشت: گروه های جهادی زحمات زیادی را متحمل می شوند و مقام معظم رهبری فرمودند شما جهادگران تاریخ را آبرومند کردید.


وی با اشاره به اهمیت فعالیت گروه های جهادی افزود: جهادگران در عرصه های مختلف حضور فعال و جدی دارند، جوانان نقش محوری و کلیدی در گام دوم انقلاب اسلامی رقم می زنند و نقش مهمی بر عهده دارند.

بیشتر بخوانید:

توزیع ۱۰۰۰ بسته سبد غذایی بین نیازمندان شهرستان قاین


مسؤول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) کشور تصریح کرد: مقام معظم رهبری تأکید کردند باید دستگاه ها از ظرفیت گروه های جهادی استفاده کنند و براین اساس نشست های استانی ما آغاز شد و نخستین نشست را در شهر مقدس قم و در جوار ملکوتی حضرت معصومه (س) برگزار کرده و این نشست را تحت عنوان تمدن ساز برگزار می کنیم.
احمدی با بیان اینکه باید هرسال موضوعی برای کارگروه ها مشخص می شود، عنوان کرد: امسال منویات مقام معظم رهبری به عنوان محور انتخاب شد، 6 کارگروه برگرفته از منویات رهبری فعالیت می کنند و باید فکر گروه های جهادی را به یک کتاب تبدیل کرده و تقدیم مقام معظم رهبری کرده و به ایشان بگوییم که شما برای گروه های جهادی فرصت گذاشتید و 9 بند برای ما نوشته اید و ما به آن عمل خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: گروه های جهادی فعالیت های خود را افتخار می دانند و ستاد اجرایی فرمان امام حامی گروه های جهادی است و جهادگران عزیز باید با یکدیگر ارتباط و تعامل داشته باشند.

اخبار مرتبط

بسیج از کجا آمد؟

آغاز ششمین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت

باید جوانان پاکِ جهادی جایگزین مدیران خسته و ناکارآمد شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha