توزیع ۱۰۰۰ بسته سبد غذایی بین نیازمندان شهرستان قاین

توزیع ۱۰۰۰ بسته سبد غذایی  بین نیازمندان شهرستان قاین

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در دیدار با قاین امام‌جمعه شهرستان که به مناسبت سی و نهمین سالگرد تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به‌فرمان امام خمینی (ره) به همراهی جمعی از روحانیون مستقر و طرح هجرت این شهرستان انجام شد، با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این اداره اظهار کرد: ۴۵ روحانی مستقر و طرح هجرت در شهرستان قاین فعالیت دارند و ۳۰۰ مبلغ به‌صورت سازمان‌دهی شده در مناسبت‌های مختلف مشغول به فعالیت هستند.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین در ادامه بابیان این‌که ۱۶۴ هیئت مذهبی در شهرستان فعال هستند، گفت: از این تعداد ۲۵ هیئت در سطح شهر قاین فعال هستند.

وی به تشکیل کانون مداحان در شهرستان نیز اشاره داشت و گفت: ۲۵ موسسه قرآنی و ۱۷ خانه قران شهری و روستایی در سطح شهرستان فعال هستند و در سال گذشته ۶۰ کلاس قرآنی نیز برگزارشده است.

حجت‌الاسلام علیپور از توزیع ۱۰۰۰ بسته سبد غذایی به مبلغ ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بین نیازمندان خرداد و از امام‌جمعه قاین خواست تا شورای تبلیغ در شهرستان فعال شود.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام رحمانی، امام‌جمعه قاین با تبریک روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به همه طلاب و مبلغین شهرستان گفت: مسئله تبلیغ کار پیامبران است و عمل یک روحانی در روستا چه در منبر و چه در برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی نقش هدایت گذاری دارد و نمی‌توان برای آن قیمتی تعیین کرد.

وی ادامه داد: ممکن است در این مسیر تحقیر، تحریم و سختی‌هایی هم داشته باشید و ماهم امیدواریم که پایان زندگی ما طلاب یک پایان خوب باشد و اقدامات ما برای همه ملت مؤثر و مفید واقع شود.

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

شاهسواری: سینما می‌تواند بیانگر لطافت روابط انسانی در دوران جنگ ‌تحمیلی باشد

خاطرات فرمانده مدافع حرم به سه‌زبان ترجمه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha