معرفی کتاب؛

«فقط برای خدا»، خاطرات شهید مدافع حرم سامانلو

«فقط برای خدا»، خاطرات شهید مدافع حرم سامانلو

خاطرت شهید مدافع حرم سعید سامانلو، همزمان با دهه کرامت منتشر و با حضور پدر شهید و نویسنده کتاب در دفتر اتشارات شهید کاظمی رونمایی شد.

این شهید همان شهید معروف شبکه های مجازی است که فیلم فرزند کوچکش درحالی که با ماکت پدر مواجه می شود و به گمان اینکه پدرش بازگشته به سوی ماکت می دود تا وی را در آغوش بگیرد صدها هزار بازدید داشته است.
دیروز همزمان با انتشار کتاب "فقط برای خدا"، مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم سعید سامانلو، مراسم رونمایی از این کتاب تازه نشر با حضور پدر و برادر شهید سامانلو، نویسنده کتاب و اعضای انتشارات شهید کاظمی در دفتر انتشارات برگزار شد.

مطلب مرتبط:

رونمایی از خاطرات شهید مدافع حرم «سعید سامانلو»

شهید سعید سامانلو در دی ماه 1360 دیده به جهان گشود. فرزند اول خانواده و تمام هستی پدر بود. در کودکی بیمار به دنیا آمده بود. نذر امام رضا(ع) می شود و شفا می گیرد. از سن دوازده سالگی در پایگاه محله نقش های کلیدی را می پذیرد و مسئولیت پذیری اش را از همان سنین به همه ثابت می کند. کلاس های قرآن برپا می کند و در عزاداری ها نقش فعال ایفا می کند. از همان دوران نوجوانی با علامه ذوالفنون حسن زاده آملی آشنا می شود و مسیر زندگی اش کاملاً متفاوت می شود. در همین دوران از محضر بزرگانی همچون آیات مرحوم خوشوقت و مرحوم سیدعباس کاشانی و رحیم توکل بهره ها می برد.
از دوران جوانی به اردوهای جهادی برای کمک های ویژه می رفت و لحظه ای از گره گشایی مشکلات و گرفتاری های مردم باز می ایستاد. ایشان دائماً در اندیشه و عمل در حال خدمت به خلق الله بود.

اخبار مرتبط

"سلام فرمانده" بیان یک هویت ملی و مذهبی است

مراسم تشییع پیکر شهید «صیاد خدایی» آغاز شد

حال سازندگان سینمای اکشن خوب نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha