معرفی کتاب؛

رونمایی از خاطرات شهید مدافع حرم «سعید سامانلو»

رونمایی از خاطرات شهید مدافع حرم «سعید سامانلو»

به گزارش سراج24، خاطرت شهیدمدافع حرم سعید سامانلو، همزمان با دهه کرامت منتشر و با حضور پدر شهید و نویسنده کتاب در دفتر اتشارات شهید کاظمی رونمایی شد.
شهید سعید سامانلو دی ماه ۱۳۶۰ در قم به دنیا آمد و ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در منطقه نبل الزهرای سوریه به فیض شهادت نائل شد.
این شهید همان شهید معروف شبکه های مجازی است که فیلم فرزند کوچکش در حالی که با ماکت پدر مواجه می شود و به گمان اینکه پدرش بازگشته به سوی ماکت می دود تا وی را در آغوش بگیرد صدها هزار بازدید داشته است.
دیروز همزمان با انتشار کتاب «فقط برای خدا»، مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم سعید سامانلو، مراسم رونمایی از این کتاب تازه نشر با حضور پدر و برادر شهید سامانلو، نویسنده کتاب و اعضای انتشارات شهید کاظمی در دفتر انتشارات برگزار شد.
شهید سعید سامانلو در دیماه ۱۳۶۰ دیده به جهان گشود. فرزند اول خانواده و تمام هستی پدر بود. در کودکی بیمار به دنیا آمده بود. نذر امام رضا (ع) می شود و شفا می گیرد. از سن دوازده سالگی در پایگاه محله نقش های کلیدی را می پذیرد و مسئولیت پذیری اش را از همان سنین به همه ثابت می کند. کلاس های قرآن برپا می کند و در عزاداری ها نقش فعال ایفا می کند. از همان دوران نوجوانی با علامه ذوالفنون حسن زادۀ آملی آشنا می شود و مسیر زندگی اش کاملاً متفاوت می شود. در همین دوران از محضر بزرگانی همچون آیات مرحوم خوشوقت و مرحوم سیدعباس کاشانی و رحیم توکل بهره ها می برد.
از دوران جوانی به اردوهای جهادی برای کمک های ویژه می رفت و لحظه ای از گره گشایی مشکلات و گرفتاری های مردم باز می ایستاد. ایشان دایماً در اندیشه و عمل در حال خدمت به خلق الله بود.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha