رسانه و جریان سازی؛

جریان سازی رسانه ای انقلابی در جشنواره ابوذر

جریان سازی رسانه ای  انقلابی در جشنواره ابوذر

به گزارش سراج24، ابوالقاسم مقیمی سه شنبه شب در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم که در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد، ضمن تقدیر از دست اندرکاران جشنواره ابوذر اظهار کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر در دو سال گذشته فرای انتظار و استانداردهای استانی برگزار شده است و آثار فاخری به دبیرخانه جشنواره رسیده و تلاش زیادی در زمینه برگزاری این جشنواره صورت گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: مهمترین دلیل این رویداد استفاده از ظرفیت استانی در این جشنواره است و تمام برنامه های جشنواره از تمهیدات برگزاری و فراخوان از سوی نیروهای بومی و با شناخت درست از رسانه های استان شکل گرفته که جای تقدیر دارد.

مطلب مرتبط:

رسانه ها از جریان سازی غافل نشوند

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه در این جشنواره به رسانه انقلاب اسلامی به عنوان رسانه پرسشگر، واقع بین و عدالت خواه توجه شده است، گفت: دست اندرکاران جشنواره ابوذر به دنبال جریان سازی در حوزه خبر و رسانه با رنگ و بوی انقلاب اسلامی هستند که جای تقدیر دارد.
وی با اشاره به توجه ویژه به تربیت نسل جدید در حوزه خبر و رسانه عنوان کرد: با شکل گیری رسانه های جدید و فضای جدید نیاز است نسل جدیدی از خبرنگاران را تربیت کنیم و آموزش دهیم. این جشنواره به دنبال تقویت جوانان فعال رسانه ای در عرصه خبر و رسانه استان است که گام های خوبی در این جشنواره برداشته شده است.
مقیمی عنوان کرد: سازمان فرهنگی و مدیران فرهنگی باید در این راه کمک کنند. به زودی در نظر داریم دوره های آموزش خبر و رسانه را به صورت بومی برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

رئیس کمیته امداد: گروه‌های جهادی پیشگام امدادگری هستند

الگوی بین‌المللی "خانواده کامل" بهترین راهکار عملیاتی برای جلوگیری از بحران جمعیت کشور

بیانیه جامعه مدرسین در محکومیت کشیدن کاریکاتور آیت‌الله سیستانی توسط روزنامه سعودی

0 نظر

ارسال نظر

capcha