رسانه ها از جریان سازی غافل نشوند

رسانه ها از جریان سازی غافل نشوند

به گزارش سراج24، ابراهیم معتمدی، قائم مقام شهردار قم سه شنبه شب در اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر که در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد، با بیان اینکه جریان سازی در موضوعات مختلف از مهمترین رسالت رسانه است، اظهار کرد: در حوزه رسانه به دلایل مختلف مانند گرفتاری ها، وضعیت معیشتی و زندگی و مراودات دچار روزمرگی شدیم در حالی که جریان سازی به حل مسائل موجود در کشور می تواند کمک کند و در پیشرفت و آبادانی کشور مؤثر واقع شود.


سیدموسی حسینی کاشانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز در این مراسم با بیان اینکه جشنواره ای درخور شأن برای اهالی رسانه ترتیب داده شد، گفت: اهالی رسانه با شوق خوبی در این جشنواره شرکت کردند. برگزاری چنین جشنواره هایی ارتقای کمی و کیفی رسانه های استان در تراز انقلاب اسلامی را به همراه دارد.
فخرالدین یوسف پور رئیس کمیته داوران پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر نیز در این مراسم عنوان کرد: طی دو سال گذشته به جز استفاده از داوران غیر بومی و بومی که در حوزه داوری در حد اساتید هستند، چهره های جوانی به این حوزه ورود پیدا کردند و شاهد بودیم که خروجی کار مطلوب بوده است.


رئیس کمیته داوران جشنواره ابوذر در استان قم با بیان اینکه سطح گزارش ها نسبت به سال گذشته از نظر کیفی کاهش پیدا کرده بود، گفت: به اعتراف داوران اگر در بخش ویژه مانند فرهنگ شهروندی گزارش های بیشتری ارسال می شد، کیفیت بهتری داشت.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha