سریال حضرت معصومه(س)؛

ساخت سریال حضرت معصومه(س) در اولویت قرار گرفت

ساخت سریال حضرت معصومه(س) در اولویت قرار گرفت

به گزارش سراج24، همزمان با دهه کرامت جلسه مجمع نمایندگان استان قم با حضور  علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما،  حجت الاسلام ذوالنور ( رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس)، احمد میر آبادی (عضو هیات رئیسه مجلس)، علیرضا زاکانی و علی عسگری ریاست سازمان صدا و سیما برگزار شد.
در این نشست همچنین  جواد افشار (نویسنده و کارگردان)، مجتبی امینی (تهیه کننده)،  جواد رمضان نژاد ( رئیس مرکز سیما فیلم) و علی فروغی (مدیر شبکه ۳ سیما) درباره سریال الف ویژه حضرت معصومه (س) بحث و گفت و گو کردند. و در این جلسه ساخت سریال حضرت معصومه (س) به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی امینی به صورت سریال الف ویژه به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید:

حضرت فاطمه معصومه (س) در حقیقت جلوه ای از وجود حضرت زهرا (س) بودند

پیش از این جواد افشار کارگردان و نویسنده پروژه حضرت معصومه (س) در این باره گفته بود: من به همراه حمید رسول پور پس از سال ها تحقیق وپژوهش طی یک سال گذشته متمرکز روی فیلمنامه این اثر کار کردیم. با توجه به گستردگی موضوع، شخصیت ها، داستان ها، رویدادهای تاریخی و... با همفکری و اجماع نظر با تهیه کننده اثر به این نتیجه رسیدیم که برای پرداخت بهتر و گسترده تر شخصیت والای حضرت معصومه (س) و روایت جامع از شرایط تاریخی آن دوره ساخت سریال را در دستور کار قرار دهیم تا در کنار آن بتوانیم به تولید سینمایی اثر هم بپردازیم. 

وی افزود: در حال حاضر نگارش فیلمنامه سینمایی به پایان رسیده است و ما نگارش نسخه سریال را آغاز کرده ایم تا پس از اتمام نگارش نهایی فیلمنامه، وارد مرحله پیش تولید این فیلم فاخر و عظیم بشویم ولی در کنار سریال قطعا نسخه سینمایی زندگینامه حضرت معصومه (س) ساخته خواهد شد. 

اخبار مرتبط

تجلی جنبه‌های علمی دفاع مقدس در سریال «صبح آخرین روز»

پخش سریال بایکوت شده سوریه‌ای از شبکه افق

می‌خواستم به زندگی امروز تلنگری بزنم

0 نظر

ارسال نظر

capcha