رهبر انقلاب:

ما راه نفوذ آمریکا را به طور قاطع خواهیم بست

ما راه نفوذ آمریکا را به طور قاطع خواهیم بست
به گزارش سراج24، محورهای سخنان حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت علیه‌السلام و اتحادیه‌ رادیو و تلویزیون‌های اسلامی به این شرح است:
- به خیال خودشان در این توافقی که البته تکلیف آن معلوم نیست -نه معلوم است اینجا تصویب بشود و نه معلوم است آنجا تصویب بشود- نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنند برای نفوذ در کشور. ما این راه را بستیم. ما این راه را به طور قاطع خواهیم بست. نه نفوذ اقتصادی آمریکا را در کشور اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی و نه نفوذ فرهنگی. با همه‌ی توان -که بحمدالله این توان، امروز زیاد هم هست- با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌.
- ما برای مردم مظلوم یمن غصه می‌خوریم و دعا می‌کنیم و هر کمکی بتوانیم به آنها می‌کنیم؛ یک کشور را دارند خراب می‌کنند؛ اهداف سیاسی را با حماقت دنبال می‌کنند.
- آمریکایی‌ها در منطقه می‌خواهند نفوذ کنند و اهداف خودشان را دنبال کنند؛ ما نخواهیم گذاشت؛ آنها دنبال تجزیه‌ عراق و سوریه‌اند؛ به حول و قوه‌ الهی این اتفاق نخواهد افتاد‌.
- ما از مقاومت در منطقه و مقاومت فلسطین که یکی از برجسته‌ترین فصول تاریخ اسلامی است دفاع می‌کنیم؛ و از هر کسی که با اسرائیل مبارزه کند و رژیم صهیونیستی را بکوبد و مقاومت را تأیید کند، همه‌جور حمایتی را که برای ما ممکن باشد از او می‌کنیم‌.
 
 
منبع:نسیم

اخبار مرتبط

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

تحول خواهی مکمل گام دوم انقلاب است

تشکر کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از پیام رهبر انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha