جلال عطارزاده خبر داد:

ارسال ۱۰۰۰ اثر به جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی/ موضع‌گیری رسانه‌های ضدانقلاب

ارسال ۱۰۰۰ اثر به جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی/ موضع‌گیری رسانه‌های ضدانقلاب
به گزارش سراج24، جلال عطارزاده دبیر نخستین جشنواره عکاسی «چادرهای آسمانی» اظهار داشت: این جشنواره از 7 خرداد در دو بخش عکاسی تخصصی و مردمی آغاز شد که مهلت ارسال اثر تا 22 مرداد ماه بود.
 
وی ادامه داد: جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی با موضوع حجاب دختران زیر 9 سال بود که از این کودکان در حالت‌های بازی، نیایش، مهمانی، گردش و تفریح عکس گرفته شده است.
 
عطارزاده بیان داشت: با توجه به موضوع حجاب برای دختران زیر 9 سال، برخی از رسانه‌های ضدانقلاب موضع‌گیری‌هایی علیه این جشنواره داشتند و موضوع واجب نبودن حجاب برای این گروه سنی را مطرح کردند؛ درحالی که هدف از این مسابقه به تصویر کشیدن زیبایی چادر و نهادینه کردن حجاب برای دختران بوده است.
 
 
 
وی یادآور شد: این جشنواره از سوی مؤسسه عزیزستان به معاونت اجتماعی نیروی انتظامی پیشنهاد داده شد و بعد از بررسی مورد حمایت قرار گرفت ضمن اینکه متروی تهران با چاپ و انتشار پوستر، از این رویداد حمایت کرد.
 
دبیر نخستین جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی گفت: بیش از 1000 اثر به دبیرخانه این  جشنواره ارسال شد که این آثار در آینده نزدیک توسط افشین شاهرودی، مجتبی آقایی و بابک فروتنی داوری می‌شود؛ در بخش تخصصی به 3 اثر برگزیده و در بخش مردمی به 5 اثر برگزیده جوایزی اهدا می‌شود.
 
 
منبع: حلقه وصل

اخبار مرتبط

رادیو زمانه: حجاب باعث تحقیر و انزوا دختران و مخالف با حقوق زنان است!

فمنیسم غربی از بی‌میلی به بچه‌دار شدن متولد شد!

خوانندگی زنان ایرانی دوباره سوژه جشنواره‌های خارجی شد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha