اولین کارگردانی مریلا زارعی با تهیه‌کنندگی شریفی‌نیا

اولین کارگردانی مریلا زارعی با تهیه‌کنندگی شریفی‌نیا
به‌گزارش سراج24، محمدرضا شریفی نیا این روزها مشغول بازی در فیلم سینمایی «رسوایی2» به کارگردانی مسعود ده نمکی است و در کنار آن، تهیه‌کنندگی 50 فیلم کوتاه 15 دقیقه‌ای را با عنوان «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» انجام می‌دهد.
فیلمهای کوتاه «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» قرار است از رسانه ملی پخش شود. شریفی نیا در این باره می‌گوید: این فیلمهای کوتاه  درباره مسائل تربیتی و موضوعات اخلاقی بر اساس آیاتی از قرآن توسط کارگردان‌های مطرح سینما در حال ساخت است.
وی در مورد پژوهش صورت گرفته برای مجموعه «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» گفت: موضوعاتی چون دروغ نگفتن، غیبت نکردن، تهمت نزدن، احترام به حقوق یکدیگر، نیکی به پدر و مادر و ... را بر اساس پژوهش های قرآنی انتخاب کردیم و این موضوعات به عنوان محور قصه‌ها هستند.
وی ادامه داد: تولید یک فیلم کوتاه به اندازه یک کار بلند کار دارد و مراحل فنی و پس تولید چون تدوین و موسیقی این مجموعه با دعوت از اهالی سینما در حال اجرا است. مثلا در مرحله موسیقی آقایان امیر توسلی، بهزاد عبدی و امید کرامتی درکنار این پروژه حضور داشتند.
شریفی نیا ادامه داد: تا کنون 15 فیلم از این مجموعه توسط تینا پاکروان، علیرضا امینی، تورج منصوری، کاظم راست گفتار و جمعی دیگر از کارگردان های سینما و تلویزیون ساخته شده است. همچنین بازیگرانی چون شقایق فراهانی، سارا خوئینی ها، رامین راستاد، سپند امیرسلیمانی، میرطاهر مظلومی، افسر اسدی، امید روحانی، سامان گوران، مهسا کامرانی، امیر غفارمنش و... در این مجموعه آثار بازی کرده اند.
تهیه‌کننده «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» همچنین از اولین کارگردانی مریلا زارعی خبر داد و گفت: مریلا زارعی نیز در این مجموعه فیلم های کوتاه 15 دقیقه ای، یک فیلم با نام «همسایه» را کارگردانی کرده است. این فیلم درباره دروغگویی و غیبت ساخته شده است.
 
 
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

نخستین تصویر از مریلا زارعی در «کارو»

فیلم‌ها به سفارش شما ساخته می‌شوند!

کارگاه آموزش مقدماتی کارگردانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha