فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران خبر داد

کشف ۶۶۹ کیلوگرم تریاک و شیشه در دو عملیات پلیسی

کشف ۶۶۹ کیلوگرم تریاک و شیشه در دو عملیات پلیسی

به گزارش سراج24،سردار محسن خانچرلی با اشاره به عملیات روز گذشته پلیس اظهار کرد: صبح روز گذشته و در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مأموران کلانتری بخش صفادشت با انجام اقدامات اطلاعاتی در جریان بارگیری یک محموله مواد افیونی قرار گرفتند که از شیراز به مقصد غرب استان تهران بارگیری شده بود.

وی افزود: ماموران بعد از کنترل مسیرهای ورودی و خروجی منتهی به شهرستان ملارد و صفادشت به یک دستگاه خودروی وانت نیسان مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: ماموران پلیس پس از توقیف خودرو و دستگیری راننده وسرنشین آن، در بازرسی دقیق از این خودرو موفق شدند تعداد 65 بسته 10 کیلویی موادمخدر از نوع تریاک، 2عدد دستگاه گوشی همراه و تعداد 15 عددسیم کارت صفر و استفاده نشده را کشف کنند.

خانچرلی در ادامه به عملیات پلیسی دیگری که به کشف 4 کیلوگرم شیشه منتهی شد پرداخت و گفت: به دنبال گزارشهای متعدد در خصوص فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی به منظور کشف مخفیگاه متهمان، افزود: پس از به دست آمدن اطلاعات تکمیلی، ماموران پلیس در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه، با هجوم به مخفیگاه متهمان توانستند 3 قاچاقچی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت:‌ ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهمان، چهار کیلو و 205 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و یک قبضه سلاح کلاش را کشف کردند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

جزئیات" امر به معروف مأمور پلیس" در متروی شهدا

چگونه عینک آفتابی با کیفیت خریداری کنید؟

خودرو‌های دارای شیشه‌های دودی غیرمتعارف جریمه می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha