مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه:

دشمنی استکبار از انتشار انقلاب اسلامی در جهان است

دشمنی استکبار از انتشار انقلاب اسلامی در جهان است

به گزارش سراج24،حجت الاسلام علی شیرازی شامگاه یکشنبه در مراسم وداع با شهدای غواص که در مصلی کرمان برگزار شد با بیان اینکه دشمنان اسلام و  قرآن  از فرهنگ شهادت‌طلبی جوانان ایرانی هراس دارند, اظهار داشت: امروز پیام مردم کرمان به شهدای غواص این بود که ما با همان روحیه دوران جنگ تحمیلی ایستاده‌ایم و نسل امروزمان هم بیش از گذشته پویا، در صحنه و عاشق شهادت است.

به گفته مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه اگر دشمنان بخواهند به کشور، انقلاب و عزت کشور ما بد نگاه کنند جوانان غیور ایران با سینه سپر کرده در مقابل همه بدخواهان خواهند ایستاد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس با بیان اینکه در جنگ تحمیلی هشت ساله با دست خالی جلوی دشمن ایستادیم گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران دارای اقتدار نظامی، سیاسی و فرهنگی است و دنیا کشور ما را به عنوان یک قدرت بزرگ قبول کرده است.

شیرازی خطاب به سران آمریکایی با اشاره به اینکه دشمنان ما به ویژه آمریکا می‌دانند که ایران به دنبال ساختن بمب اتم نیست گفت: رئیس جمهور آمریکا هم در سازمان ملل اعلام کرد که رهبر جمهوری اسلامی ایران ساختن بمب اتم را حرام اعلام کرده است.بنابراین ترس آنها از بمب اتم نیست بلکه از انتشار انقلاب اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران از روحیه شهادت‌طلبی، ایمان و تقوای جوانان ما هراس دارند و می‌دانند در مقابل قدرت ایران یارای ایستادگی ندارند و آزموده را آزمودن خطاست.

مراسم تشییع شهدای غواص و گمنام لشکر 41 ثارالله کرمان شامگاه یکشنبه با حضور گسترده و بی نظیر مردم برگزار شد.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

حسادت استکبار جهانی به امنیت ایران

اعتراف محمدرضا درباره پدرش/ محمدرضا: دیکتاتوری رضاشاه را تکرار نخواهد شد!

روایت عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی از نقش جهانگیری در اجرای سند ۲۰۳۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha