با 14 چهره ماندگار در تلفن همراه زندگی کنید/ بازی رایگان مردان ماندگار

با 14 چهره ماندگار در تلفن همراه زندگی کنید/ بازی رایگان مردان ماندگار

به گزارش سراج24، حمید افسری مدیر استودیو بازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی مهاد ، در خصوص برنامه 14 مردان ماندگار گفت: این برنامه ویژه گوشی های هوشمند و تبلت ها است که درباره 14 نفر از مشاهیر ایران است که برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

 
وی درباره ویژگی های این برنامه اظهار داشت: این برنامه شامل متن و گفتار به همراه تصاویر است و کاربر می تواند با شخصیت ها تعامل داشته باشد و اختراعات و اکتشافات هر شخصیت را که در بازی مخفی کرده ایم، پیدا کند.
 
وی افزود: 14 شخصیت این برنامه از ابتدای قرن اول و دوم هجری تا زمان معاصر را شامل می شوند. همچنین این برنامه به سه زبان فارسی، انگلیی و عربی منتشر شده است تا جنبه صادراتی نیز داشته باشد و البته نگاهی نیز به دیپلماسی جمهوری اسلامی نیز در برنامه داشته ایم.
 
وی در خصوص صداگذاری برنامه اظهار داشت: به طور پیش فرض این برنامه دارای روای با صدای فارسی است و در صورتی که کسی نیاز داشت می تواند صداهای عربی و انگلیسی را نیز دانلود کند. همچنین بجای راوی بستگان و پدر و مادرها نیز می تواند صدای خود را ضبط کنند و از آن استفاده کنند.
 
افسری با بیان اینکه این برنامه رایگان است، گفت: هنگام دانلود برنامه، سه شخصیت به طور رایگان در برنامه قرار داده شده اند و در صورتی که کاربر از آن راضی بود می تواند شخصیت های دیگر را با پرداخت درون برنامه ای خریداری و دانلود کند.
 
مدیر استودیو بازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی مهاد در خصوص روند ساخت این برنامه بیان داشت: پروژه 14 مردان ماندگار، از شهریور سال 92 آغاز شد و از صفر تا صد کار در این دو سال در استودیو خودمان انجام شد. حدود 10 الی 15 نفر به طور ثابت و بیش از 50 نفر نیز به طور قراردادی با ما کار کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: در کنار این برنامه، دو بازی دیگر نیز با عناوین "محله با صفا" و "نبرد هور" که به دومی به شهدای غواص تقدیم شد، طراحی و ساخته ایم که هفته گذشته همزمان با این برنامه رونمای شدند. نکته قابل ذکر درباره بازی محله با صفا این است که این بازی خانوادگی یک مسابقه ملی نیز است که به خانواده برتر مبلغ 50 میلیون تومان جایزه داده می شود.
 
وی در انتها اظهار داشت: در حال حاضر نسخه آندروید این برنامه منتشر شده است و قرار است نسخه IOS آن نیز همزمان با نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در آبان ماه رونمایی شود. 

لینک دانلود 14 محصول :

http://mehadrasaneh.ir/product/8

14محصول در کافه بازار
https://cafebazaar.ir/app/com.Soshiant.AmirKabir/?l=fa

 

منبع:حلقه وصل

اخبار مرتبط

رونمایی از 3 اثر فاخر ملی در حوزه بازی های تلفن های هوشمند/«محله با صفا»گامی نو در تولیدات فرهنگی و رسانه ای

بزرگترین بازی تلفن همراه با موضوع خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی/ مسابقه بازی «محله با صفا»+لینک دانلود بازی

معرفی همراه ویژه برای استفاده از فضای ماه رمضان/ یک نرم‌افزار ویژه تلفن همراه که تمام نیاز شما به «مفاتیح» را برطرف می‌کند+دانلود

0 نظر

ارسال نظر

capcha