سعیدی در گفتگو با سراج «24»:

مردم وعده های دولت درباره دوران پسا تحریم را فراموش نمی کنند/ بعد از توافق می گویند مردم توقع حل مشکلات را نداشته باشند!

مردم وعده های دولت درباره دوران پسا تحریم را فراموش نمی کنند/ بعد از توافق می گویند مردم توقع حل مشکلات را نداشته باشند!

محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سراج24 با اشاره به وعده های دولت قبل از توافق هسته ای اظهار داشت: ما قبل از توافق به دولت می گفتیم که تمام مشکلات کشور را به تحریم ها گره نزنید؛ ما نمی گوییم که تحریم در مشکلات کشور تأثیری نداشته است ولی تمام مشکلات کشور ناشی از تحریم ها نبوده است.

وی ادامه داد: بخشی از مشکلات کشور به سوء مدیریت ها، نداشتن تدبیر و نقشه راه درست و عدم استفاده از پتانسیل های داخلی باز می گردد؛ لذا ما از همان ابتدا این موضوع را متذکر می شدیم، منتهی رئیس جمهور می گفت که حتی آب خوردن هم به تحریم ها بستگی دارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: از زمانی که این توافق انجام شده است، شاهد بحث هایی هستیم مبنی براینکه پس از توافق مردم توقع حل مشکلات را نداشته باشند؛ پس مردم توقع چه چیزی داشته باشند.

سعیدی یادآور شد: زمانیکه تحریم بود می گفتند اگر تحریم ها برداشته شود، وضعیت بهبود پیدا می کند؛ ولی الان که زمزمه برداشته شدن تحریم ها شنیده شده می گویند انتظار نداشته باشید که شرایط کشور بهتر شود؛ باید دولت با مردم رو راست باشد و اگر واقعیت ها را از ابتدا بگوید، انتظارات بالا نمی رود و مجبور نیستند این حرف ها را بزنند.

وی با تأکید براینکه مردم وعده های دولت درباره دوران پسا تحریم فراموش نمی کنند، تصریح کرد: حافظه تاریخی مردم خوب کار می کند اگرچه دولت تصور می کند که حافظه تاریخی مردم خیلی زود فراموش می کند؛ مردم حافظه و قضاوت خوبی دارند و به این موضوعات دقت دارند.

نماینده مردم تبریز در مجلس خاطرنشان کرد: باید دولت در بیان مطالب دقت کند و به این نکته توجه کند که اگر توافق به نتیجه مطلوبی برسد و تحریم ها برداشته شود، باید با برنامه ریزی حساب شده آن را به فرصت تبدیل کند تا ما گرفتار تله های سیاست های آمریکا و اسرائیل نشویم.

اخبار مرتبط

آل حبیب : آمریکا وقیحانه ایران را به حمله اتمی تهدید می کند

مخالفت در دولت ترامپ برای فروش هواپیما به ایران

اجرای طرح پیشران هسته ای آغاز شد

1 نظر

ارسال نظر

capcha