مجید انصاری:

مذاکرات هسته‌ای قدرت و عظمت ایران را اثبات کرد/مردم ایران در برابر تحریم‌ها تسلیم نشدند

مذاکرات هسته‌ای قدرت و عظمت ایران را اثبات کرد/مردم ایران در برابر تحریم‌ها تسلیم نشدند
به گزارش  سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درمراسم افتتاحیه جشنواره هفته فرهنگی و اقتصادی کرمان که شب گذشته در برج میلاد برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسل‌های استان کرمان گفت: جا دارد از دست‌اندرکاران این جشنواره به ویژه استاندار خلاق و با پشتکار استان کرمان تشکر کنم چرا این جشنوار نمونه عملی و اجرایی همدلی و همزبانی دولت و ملت و گام عملی در همراه کردن همه نخبگان، اندیشمندان و فعالین عرصه‌های مختلف به ویژه اقتصادی است.
 
وی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای و توافق ایران با گروه  1+5 اظهارداشت: نزدیک به 22 ماه در دشوارترین زمان، بی نظیرترین هماورد حقوقی و دیپلماسی را با استعانت از خداوند متعال، حمایت بی بدیل مردم، حمایت گسترده رهبر معظم انقلاب و با مدیریت شایسته رئیس‌جمهور، توانستیم مهمترین گام را در عرصه جهانی برداریم.
 
انصاری با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای قدرت و عظمت ایران را اثبات کرد،اظهار داشت: پایمردی مردان عرصه دیپلماسی کشور توانست چهره واقعی از ایران و ایرانی را ارائه دهد و در این مصاف دشوار، ایران در برابر همه قدرت‌های برتر جهان توانسته برتری منطق ایرانی و تمدن ایرانی را به کرسی بنشاند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به پیروزی بزرگ علمی و دستاورد مهم مردان عرصه دیپلماسی کشورمان اشاره کرد و افزود: در این پیروزی بزرگ علمی که دستاورد و نتیجه همدلی و همزبانی همه مردم و ارکان نظام بود، زمینه‌ای فراهم شد تا کشورهای بزرگ جهان برای سرمایه‌گذاری هجوم بیاورند که به تعبیر یکی از مسئولان اروپایی، امروز کشورهای بزرگ در صف میزبانی از رئیس‌جمهور محبوب و منتخب این ملت هستند.
 
انصاری با بیان اینکه فرصتی برای حرکت به سمت توسعه پایدار پدید آمده است، اظهار داشت: مردم ایران در برابر تحریم‌ها تسلیم نشدند و مسیر رشد و کمال و توسعه اقتصادی را پیمودند اما با رفع موانع مسیر حرکت هموارتر و امکان حرکت سریع‌تر بدست آمده است.
وی تصریح کرد: دولت توانست با تکیه بر خرد جمعی و اولویت‌های درست و هوشمندانه در 22 ماهه گذشته در عرصه جهانی تحریم ها و تهدیدها را از بین ببرد که در این مسیر با حمایت مردم گام های موفقیت آمیزی برداشت؛ به گونه ای که دوستان انقلاب خوشحال، دشمنان انقلاب مایوس و رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگر به روش منطقی، حقوقی و دیپلماتیک ایران  در جهان منزوی شود.
 
وی با بیان اینکه دولت اولویت خود را بر حمایت از مساله اقتصاد، تولید و رونق قرارداده است، گفت: دولت با زحمت توانست تورم 40 درصدی عنان گسیخته را به 15 درصد کاهش دهد و سقوط عمیق رکود منفی 7 درصدی سال 91 را در سال 93 به مثبت 3 درصد ارتقاء داده است که براساس سندچشم انداز باید به رشد 8 درصد دست یابیم که این امر با کمک مردم و سرمایه گزاران محقق می‌شود.
 
انصاری با بیان اینکه سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی است، خاطرنشان کرد: دولت با کمک مردم و مجلس گام‌های بلندی را در جهت رفع موانع تولید برداشته است که زمینه را برای سرمایه گذاری هموارتر کرده است البته باید گام‌های دیگری را در این زمینه بردارد،
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین دولت بنادارد از سرمایه‌گذاری مولد حمایت کرده و موانع را در این راه بردارد، که بسته سیاست‌های اجرایی و سیاست‌های تقییینی آماده شده است که در دست نهایی شدن است.
 
بنابر این گزارش آیین افتتاحیه جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان شب گذشته در برج میلاد برگزار شد  که این جشنواره از 16 تا 23 مرداد در این مکان دایر خواهد بود.
در این مراسم آیت‌الله موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران، محمدرضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان و جمعی دیگر از مسئولان این استان در این آیین حضور داشتند.
 
منبع:فارس

اخبار مرتبط

نپذیرفتن زائران ایرانی در عراق جنبه سیاسی ندارد

ملت ایران از گستره خدمات شهید سلیمانی خبر ندارند / مردم روز اربعین از خانه به سیدالشهدا شکوِه کنند

واکنش کاربران فضای مجازی به ایرانخوار!/ رضاخان همه‌ مازندران را غصب کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha