دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی خطاب به هاشمی:

وقتی وثیقه 10 میلیاردی برای فرزندتان می‌گذارید، نمی‌توانید غصه محرومان را بخورید

وقتی وثیقه 10 میلیاردی برای فرزندتان می‌گذارید، نمی‌توانید غصه محرومان را بخورید
به گزارش سراج24، عرفان مظاهری در پاسخ به بیان اهانت‌آمیز هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: تحریف اندیشه‌های حضرت امام(ره) در مسائلی مانند شعارهای ضد استکباری و جعل خاطراتی دروغین و انتساب این خاطرات به حضرت ایشان، علمداری برای سازش با شیطان بزرگ و قبل از آن مخالفت با رأی ملت و فتنه‌گری در سال 88 و انتقام از رهبر و مردم، تنها نمونه‌هایی از رویکرد نفاق‌گونه اوست.
 
 
وی گفت: البته اتخاذ چنین مواضعی از این شخص عجیب نیست، بر چه اساسی انتظار بکشیم که کسی که وثیقه 10 میلیاردی برای فرزند خود می‌گذارد، غصه محرومان را بخورد؟
 
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی با بیان اینکه رویکرد اشرافی دولت هاشمی یادمان نرفته است، گفت: آن چه که امروز به نظر مسلم می‌آید، این است که هاشمی رفسنجانی به نماد تفکر اپوزیسیون، سازشکاران و مخالفان نظام تبدیل شده که هیچ جایگاهی در امت اسلامی ندارد.
 
وی با بیان اینکه وظیفه دوستان انقلاب چیزی نیست جز دشمنی با این تفکر انحرافی و علمدار این تفکر، گفت: این شخص باید بداند فرزندان امام خامنه‎ای(مدظله‌العالی) اجازه جولان به فتنه‌گران را نخواهند داد و جام زهر تنها خیالی است در فکر پلیدشان که دیدن آن در خواب هم برایشان مشکل خواهد بود.
 
مظاهری تأکید کرد: از روی همدلی و همزبانی به آقای روحانی هشدار می‌دهیم خط خود را از هاشمی و تفکر او جدا کند که عاقبتی جز منفور شدن در اذهان مردم نخواهد داشت.
 
منبع:فارس

اخبار مرتبط

انتصابات جزء اختیارات شهردار است و شورا در آن دخالت نمی‌کند

شهرداری در برپایی سفره‌های افطاری بریز و بپاش نکند

آثار سیل 98 بی‌گمان بسیار گسترده‌تر از آن چیزی است که از طریق رسانه‌ها منعکس شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha