اختصاصی«سراج24»

نفوذ وهابیت در شبکه های اجتماعی موبایل ایرانیان/استفاه تشکیلاتی و سازماندهی شده وهابیت از واتس آپ و تلگرام

نفوذ وهابیت در شبکه های اجتماعی موبایل ایرانیان/استفاه تشکیلاتی و سازماندهی شده وهابیت از واتس آپ و تلگرام

استفاده هدفمند و تشکیلاتی جریان وهابیت از شبکه های اجتماعی بویژه واتس آپ و تلگرام در راستای اشاعه افکار خود و همچنین توهین به مقدسات شیعه و پررنگ نمودن اختلافات مذهبی این روزها نمود بیشتری پیدا کرده است.
به گزارش سراج24 اخیرا یکی از عناصر افراطی و ضدشیعی جریان وهابیت با ایجاد گروهی صدنفره در واتس آپ به نام «فدایی....» اقدام به انتشار مطالبی در راستای توهین به مقدسات شیعه کرده است و سپس آن را در گروه های دیگر که بعضا تا 5 هزار نفر مخاطب دارند انتشار می دهد.
همچنین این روزها علاوه بر واتس آپ برخی شبکه هیا دیگر اجتماعی موبایلی نظیر تلگرام نیز به محل جولان جریان وهابیت با اهداف در پیش ذکر شده تبدیل شده است. بررسی های خبرنگار سراج24 حاکی از آن است که این جریان که اخیرا در شبکه ای اجتماعی به راه افتاده است به صورت مستمر و هدفمند با استفادهاز سایت ضدشیعی«اسلام تکس» وابسته به محمد باقر سجودی در تشکیلات وهابیت امارات ، مقالات ضدشیعی استخراج کرده و در قالب پاسخ به شبهات همراه با توهین هایی در شبکه های اجتماعی موبایلی منتشر می کند.
گفتنی است تشکیلات رسانه ای وهابیت این روزها برنامه ریزی جدی و حضور گسترده ای را در شبکه های اجتماعی موبایلی شروع کرده است.
 

اخبار مرتبط

شاعری که به جای همه ما از پلیس وهابی سیلی خورد

رسانه در لبه تاریکی

نقض حقوق بشر سیستماتیک علیه شیعیان در عربستان سعودی

0 نظر

ارسال نظر

capcha