یک عضو دیگر دموکرات کنگره مخالفت خود را با برجام اعلام کرد

یک عضو دیگر دموکرات کنگره مخالفت خود را با برجام اعلام کرد
به گزارش سراج24، یکی از هم‌حزبی‌های رئیس‌جمهوری آمریکا در کنگره این کشور، ‌مخالفت خود با «برجام» را اعلام کرد.
 
در حالی که صف‌بندی دموکراتها و جمهوریخواهان بر سر «برجام» هر روز فضای سیاسی این کشور را بیشتر دو قطبی می‌کند، «آلبیو سایرس» عضو دموکرات مجلس نمایندگان از ایالت نیوجرسی در بیانیه‌ای به صف مخالفان توافق هسته‌ای پیوست.
 
عضو کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان است، در بیانیه‌ای ضمن مخالفت با برجام مدعی شد: «من مخالف توافق هسته‌ای پیشنهادی کنونی با ایران هستم و من حس نمی‌کنم توافق مانع آنها از دستیابی به یک سلاح هسته‌ای شود».
 
قانونگذار آمریکایی ادعا کرد: «وزرای خارجه، خزانه‌داری و انرژی هفته قبل به کمیته روابط خارجی آمده و شهادت دادند اما من همچنان بسیار مردد هستم. ایران برای دهه‌ها تحریمهای بین‌المللی را دور زده،‌به فعالیتهای تروریستی مشغول بوده است».
 
وی با بیان اینکه زمان درخواست شده در «برجام» برای محدودیت بر برنامه هسته‌ای ایران کوتاه است و پس از برداشته شدن فشار اولیه ایران توانمندیهای هسته‌ای خود را بار دیگر افزایش خواهد داد، افزود: من هنوز متقاعد نشده‌ام که این(توافق) به بهترین نحو حافظ منافع ملی ما است.
 
پایگاه «جوئیش پرس» وابسته به حامیان رژیم صهیونیستی در گزارشی درباره مواضع این نماینده دموکرات کنگره گزارش داد: «تاکنون سه تن از نمایندگان دموکرات علنا و در محافل عمومی اعلام کرده‌اند که آنها علیه توافق هسته‌ای رای خواهند داد».
 
به گفته این پایگاه این سه عضو هم حزبی باراک اوباما در کنگره آمریکا که مخالفت خود را تاکنون علنا اعلام کرده‌اند علاوه بر «آلبیو سایرس» از ایالت نیوجرسی،‌ خانم «گریس منگ» عضو مجلس نمایندگان از نیویورک و «جوآن وارگاس» عضو مجلس نمایندگان از کالیفرنیا هستند.
 
 
منبع:فارس

اخبار مرتبط

امشب جمع‌بندی نهایی خود را به هماهنگ کننده اروپایی برجام می‌دهیم

کنعانی: پیشرفت‌های نسبی در مذاکرات وین حاصل شده است

تزریق گاز به سانتریفیوژها تیم مذاکره کننده را در موضع قدرت قرار داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha