سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با «سراج24»:

رجزخوانی های آمریکا پس از مذاکرات وین با هدف خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی است/جمع‌بندی مذاکرات مهم نیست بلکه اجرای آن مهم است

رجزخوانی های آمریکا پس از مذاکرات وین با هدف خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی است/جمع‌بندی مذاکرات مهم نیست بلکه اجرای آن مهم است

 

سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار سراج24 با اشاره به رجزخوانی های آمریکا بعد از مذاکرات هسته ای اظهار داشت: آمریکا از رجزخوانی چند هدف را دنبال می کند؛ هدف آمریکا از رجزخوانی ترساندن مردم ایران است ولی مردم ایران از این اظهارات نمی ترسند؛ دومین هدف آمریکا خوش خدمتی به اسرائیل است؛ در واقع رجزخوانی آمریکا استفاده داخلی برای رقابت های داخلی دارد و آنها به دنبال از دست دادن اقتدار پوشالی خود در صحنه جهانی می خواهند خودی نشان دهند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مهم این است که این زیاده خواهی ها باید با مقاومت دولت و ملت ایران روبه رو شود و می شود.

سجادی تأکید کرد: توافق انجام شده حاصل مقاومت مردم ایران، رهنمودهای مقام معظم رهبری و تیم مذاکره کننده است و برنده این مقاومت مردم، تیم مذاکره کننده، مقام معظم رهبری و دولت هستند.

وی تصریح کرد: ما نباید به جمع بندی مذاکرات خیلی خوش بین و یا بدبین باشیم بلکه باید با واقع بینی واقعیت ها را در نظر بگیریم. البته مهم اجرای توافق نامه و وعده های داده شده به ایران است.

سخنگوی جبهه پیروان گفت: با توجه به نگاه استکباری و متکبرانه و یکجانبه غربی ها و آمریکایی ها به کشورها بعید نیست که دولت یا کنگره یا سنای آمریکا مشکلاتی را برای خوش خدمتی به لابی صهیونیست بوجود آورند.

سجادی ادامه داد: ما باید آمادگی داشته باشیم چراکه طرف غربی و آمریکایی ها قابل اطمینان نیستند و ممکن است بخواهند بازی سیاسی در بیاورند و شرایط را به گونه ای تغییر دهند که به ضرر ملت ایران تمام شود.

وی گفت: تیم مذاکره کننده و دولت و مجلس باید هوشیار باشند که آنچه وعده داده شده و حقوق حقه ملت ایران به اجرا درآید؛ این احتمال وجود دارد که آمریکا از این توافق نامه سوءاستفاده کند و بخواهد امنیت ما را دچار خدشه کند و بخواهد اسرار نظامی ما را کشف کند.

سخنگوی جبهه پیروان تأکید کرد: هوشیاری مضاعفی از سوی مسئولان و دولت باید به کار گرفته شود ضمن اینکه در مذاکرات هسته ای جمع بندی مذاکرات مهم نیست بلکه مهم اجرای این توافق است.

 

اخبار مرتبط

دولت و مجلس می‌توانند گام‌های ماندگاری برای رفع مشکلات بردارند

حل مشکلات اقتصادی به اراده ما بستگی دارد

مخبر مصوبه تهاتر مطالبات و بدهی‌های شرکت مپنا با دولت را ابلاغ کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha