برای پاسخ به سئوالات نمایندگان؛

نعمت‌زاده به مجلس فراخوانده شد

نعمت‌زاده به مجلس فراخوانده شد
به گزارش سراج24، در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی سئوالات ملی نمایندگان از مسئولان اجرایی کشور اعلام وصول شد. 
 
بر این اساس سئوال ملی سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان از وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت عدم توجه به وضعیت راه‌های روستایی کشور و عدم توجه به راه‌های اصلی کشور اعلام وصول شد. 
 
صحن علنی همچنین سئوال ملی حامد قادرمرزی نماینده قروه از وزیر بهداشت در خصوص علت بی‌توجهی به کارکنان بخش بهداشت و درمان در طرح تحول نظام سلامت و سئوال از وزیر نیرو در خصوص علت تبعیض در مدیریت و بهره‌برداری از آب‌های مرزی را اعلام وصول کرد. 
 
همچنین سئوال ملی حسن کامران نماینده اصفهان از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت حضور وزیر در هیات مدیره شرکت‌ها، واگذاری بی‌ضابطه زمین به برخی شهرک‌های صنعتی و عدم پرداخت یارانه بخش صنعت اعلام وصول شد. 
 
صحن علنی مجلس همچنین سئوال ملی امیرعباس سلطانی نماینده بروجن از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت گرانی را اعلام وصول کرد. 
 
همچنین سئوال ملی حمید رسایی نماینده تهران از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت حضور وزیر در هیات مدیره شرکت‌ها همزمان با تصدی منصب وزارت، اعلام وصول شد. 
 
علاوه بر این صحن علنی مجلس سئوال فتح‌الله حسینی نماینده مردم گیلانغرب از وزیر نیرو در مورد علت عدم رعایت اولویت در مهار آب‌های مرزی و توزیع ناعادلانه منابع صندوق توسعه ملی را اعلام وصول کرد. 
 
در پایان نیز سئوال منطقه‌ای برومند داشقاپو از وزیر کشور در خصوص انتصاب افراد منتسب به فتنه در استان اردبیل اعلام وصول شد.
 
منبع: مهر

اخبار مرتبط

تداوم حمایت ایران از دولت و ملت کشور دوست و برادر سوریه

پیام تسلیت رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت درگذشت پیرغلام تبریزی

نشست فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha