تقدیر وزیر بهداشت از بسیج جامعه پزشکی

تقدیر وزیر بهداشت از بسیج جامعه پزشکی
به گزارش سراج24، دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی درباره حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی اظهار داشت: از نظر ما هیچ کار فرهنگی با ارزش‌تر از اردوهای جهادی نیست، و در این سفرهاست که لایه‌های عمیقی از انسانیت ظاهر می‌شود، و روابط عمیق‌تری هم شکل می‌گیرد؛ به همین دلیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمادگی خود را برای حمایت مادی و معنوی از این اردوها اعلام کرده و هزینه برای این حوزه را البته با رعایت صرفه‌جویی ارزشمند می‌داند.
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: محوریت اصلی در اردوهای جهادی با سازمان بسیج جامعه پزشکی است، که در این اردوها فعال هستند و ما قدردان این حضور هستیم.
 
وی با اشاره به اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس تصریح کرد: بهترین بازدهی و منفعت در دوران انقلاب و دفاع مقدس از حرکت‌های جهادی منشأ داشت، و این نشان‌دهنده باارزش بودن حرکت جهادی است که باید مورد حمایت قرار بگیرد.
 
هاشمی افزود: در حال حاضر تعداد قابل توجهی از روسای دانشگاه‌های ما با افتخار عضو بسیج جامعه پزشکی هستند، و در اردوهای جهادی حضوری فعال دارند؛ مانند اردوی سراسری که در یزد اجرا شده بود. 
 
وی خاطرنشان کرد: همکاران ما در وزارت‌خانه مانند معاونت فرهنگی و دانشجویی باید در کنار سازمان بسیج جامعه پزشکی قرار بگیرند، و همکاری‌ها و حمایت‌های لازم را در برگزاری اردوهای جهادی پزشکی داشته باشند.
 
منبع: دفاع پرس

اخبار مرتبط

ضرورت تاسیس مرکزی برای درمان افرادمعتاد با شرایط خاص

نیاز‌های مناطق سیل زده با حضور نمایندگان سازمان‌های بین‌المللی بررسی شد

کنگره شهدای وزارت بهداشت امروز در بوشهر با حضورسعید نمکی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha