اعدام هالیوودی اسرای داعش در غوطه شرقی دمشق+تصاویر

اعدام هالیوودی اسرای داعش در غوطه شرقی دمشق+تصاویر
به گزارش سراج24، منطقه غوطه شرقیه دمشق طی روزهای اخیر صحنه تحولات میدانی ویزه ای بوده است. اختلافات میان گروههای مختلف تروریستی تکفیری فعال در غوطه شرقیه به بالاترین حد ممکن رسیده و این منطقه هم اکنون در آستانه انفجار قرار دارد. محور اول بحران در غوطه شرقیه به اختلافات شدید میان داعش و ائتلاف گروههای تروریستی رقیب آن شامل "جیش الاسلام، احرار الشام، القاعده (جبهه النصره) و بقایای گروه تکفیری ارتش آزاد باز می گردد.
 
 
 
پس از ماهها ترور و تکفیر و حمله دو طرف به مناطق تحت سیطره یکدیگر در غوطه شرقیه و گسترش دامنه زد و خوردها از غوطه شرقیه به حی القابون، تشرین و برزه در شمال دمشق، گروه داعش سه روز پیش در انتقام از دستگیری اعضای خود توسط جیش الاسلام و هم پیمانانش اقدام به ذبح 13 تن از اسرای این گروهها در منطقه "جبل دکوه" در حاشیه شهر دمشق کرد.
 
در میان اعدام شدگان گروههای رقیب داعش، تروریستهای تونسی، سعودی و سوری دیده می شدند که 3 تن از آنها دارای سمتهای مهم فرماندهی و مسئولیت شرعی القاعده و جیش الاسلام در غوطه شرقیه و دیرالزور بوده اند. به محض انتشار تصاویر اعدام اسرای رقبای داعش، گروه تروریستی جیش الاسلام طی بیانیه ای داعش را تهدید به مقابله به مثل کرد.
 
ا
 
 
در همین راستا صبح امروز واحد رسانه ای این گروه ویدیوی اعدام تعدادی از فرماندهان و نیروهای داعش در غوطه شرقیه دمشق را منتشر کرده است. در ویدیوی جیش الاسلام، اسرای داعش با لباس و نقاب سیاه در حالی به سمت قتلگاه منتقل می شوند که در غل و زنجیر بوده و جلادهای جیش الاسلام ملبس به لباس نارنجی (مخصوص قربانیان داعش) آنها را به دنبال خود می کشند.
 
 
در ادامه این ویدیو مسئول نظامی جیش الاسلام شرحی از اختلافات میان گروه متبوعش با داعش داده و داعش را ساخته و پرداخته ایران و نظام سوریه معرفی کرده و از آمادگی این گروه برای نابودی هلال شیعی و محور مقاومت داد سخن می راند! در نهایت کلیه اسرای داعش با شلیک گلوله از ناحیه پشت سر به شیوه مشابه اعدامهای داعش به هلاکت می رسند.
 
 
بدیهی است انتشار این ویدیو در کنار اعتراضات شدید ساکنین شهرهای مسرابا، حموریه و قابون و برزه به عملکرد جیش الاسلام در برخورد با مخالفانش به مثابه جرقه ای بر انبار باروت غضب اهالی مناطق تحت سیطره تروریستها و خصوصا خانواده های اعضای دستگیر شده داعش که پیشتر از سوی شخص زهران علوش به آنها وعده آزادی جوانانشان داده شده، خواهد بود.
 
 
 
منبع:مشرق

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha