نگاهی به اظهار نظرهای تازه یک مجری؛

حکایت رضا رشیدپور، پایتخت 4 و سنگ‌پای قزوین!

حکایت رضا رشیدپور، پایتخت 4 و سنگ‌پای قزوین!
سراج24، رضا رشیدپور مجری پرحاشیه‌ رسانه ملی که مدتی قبل مجموعه طنز  فوق‌العاده ضعیف «عینک آفتابی» را  کارگردانی کرده بود، در اظهار نظری جدید سریال پایتخت 4 را مورد خطاب قرار داده است و مدعی شده که این سریال در این چند قسمت پخش شده نتوانسته عملکرد قابل قبولی داشته باشد.
 
او در این در یادداشت انتقادی  نوشته است: «قبول دارم که سه قسمت از یک مجموعه بیست و چند قسمتی محک مناسبی برای نقد نیست. اما سنت سال نکو و بهار را هم نباید از نظر دور داشت. راستش را بخواهید در این سه شب حجم باور نکردنی از بهم ریختگی دراماتیک و سر درگم بودن خط روایی بیش از اندازه متعجبم کرد.»
 
فارغ از این که کیفیت سریال پایتخت 4 در چه سطحی است، اما این انتقادات در حالی از سوی جناب رشیدپور صورت گرفته است که گویا ایشان فراموش کرده‌اند که سریال مضحکی که خودشان چند وقت قبل با زور و زحمت بسیار روانه آنتن کرده بودند، اثری در راستای توهین به شعور مخاطب بود که به عنوان شکستی تلخ برای شبکه تازه تاسیس «نسیم» محسوب می‌شد.
 
برنامه‌ای که آقای رشیدپور با سروصدای بسیار تولید کرد، عملاً تلاشی برای تکرار برنامه «ساعت خوش» البته با افت کیفیت چشمگیر بود و متأسفانه ‌حداقل استانداردهای کیفی را نیز نداشت. با این حال، تنها نقطه ضعف «عینک آفتابی»، آیتم‌های ضعیف طنز که فاقد کمترین بار کمیک هستند، نبوده و این برنامه در نوع خود یک پدیده بود.
 
جالب آنکه همین فرد کسی بود که چند سال قبل رسانه ملی و تولیداتش را به هر روش ممکن به توپ بسته بود و درباره کیفیت و کارکرد آن، هر آنچه بلد بود بر زبان آورده بود و حالا بعد از ساخت مجموعه به اصطلاح طنز خود دارد در مورد برنامه‌های دیگران نیز اظهار نظر می‌کند.
 
منبع:حلقه وصل

اخبار مرتبط

خودکشی رسانه ملی با حذف روابط عمومی‌ها!

0 نظر

ارسال نظر

capcha