حکیم جوادی:

سند منتشر شده درباره مهاجرانی اثبات ارتباط مثلث فتنه و فساد با بیگانگان است

سند منتشر شده درباره مهاجرانی اثبات ارتباط مثلث فتنه و فساد با بیگانگان است

به گزارش سراج24،مسعود حکیم جوادی دبیرکل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند، درباره انتشار اسناد ویکی لیکس درخصوص تأمین هزینه تحصیل پسر عطاءالله مهاجرانی وزیر فرهنگ و ارشاد در دولت دوم‌ خرداد توسط سفارت سعودی اظهار داشت: دشمنی جبهه آل سعود با ما کاملاً مشخص است و این جبهه می‌خواهد به هر طریقی با استفاده از رسانه‌های صوتی و تصویری علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام کند بنابراین وابستگی به چنین جبهه‌ای خیلی مسئله دار و سؤال برانگیز است.

وی ادامه داد: پناه بردن و تمسک جستن به عربستان مسئله‌دار است و نمی‌توان از این موضوع به سادگی عبور کرد.

دبیرکل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند گفت: مهم فرد نیست ولی اگر از خانواده رجال سیاسی باشد نشان می‌دهد که این نفوذ تا اعضای خانواده‌ها رفته است؛ ما باید بدانیم وابسته به حکومت و نظامی هستیم که همه مسائل آن شفاف و روشن است و خدا است که دست چنین افرادی را رو می‌کند.

حکیم جوادی با بیان اینکه ما در کشوری زندگی می‌کنیم که غواص‌های شهید ما حاضر نشدند به تسلیم دشمنان شوند و با دستان بسته به شهادت رسیدند، اظهار داشت: این افراد در همان تاریخی بورسیه شدند که شهرهای ما زیر بمباران دشمنان قرار داشت ولی این افراد به دشمن پناه بردند و بورسیه شدند.

وی در پاسخ به این پرسش که سند منتشر شده توسط ویکی‌لیکس درباره شخص عطاءالله مهاجرانی می‌تواند از ارتباط و نسبت تأسف‌برانگیزتر سه جریان فتنه، فساد و بیگانه حکایت داشته باشد یا خیر؟ گفت: بله؛ فتنه ستون پنجم بیگانه محسوب می‌شود.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

مردخاکستری | نقش موسوی خویینی‌ها در فتنه ۸۸ /فیلم

ثمره‌ی خون سردار سلیمانی پایان حضور آمریکایی‌ها در منطقه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha