واکنش‌ دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات به نظرسنجی هفته‌نامه صدا

کارگزاران با انتشار نظرسنجی

کارگزاران با انتشار نظرسنجی

به گزارش سراج24،حجت‌الاسلام محمدزارع فومنی دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات از انتشار یک نظر سنجی در هفته‌نامه حزب کارگزاران که حکایت از کاهش رضایت مردمی از روحانی به زیر 50 درصد داشت، انتقاد کرد و گفت که این رفتار با روحانی، نشانه عناد حزب کارگزاران است.

وی از زمزمه‌‌‌های تخریب رابطه میان دولت و حزب کارگزاران خبر داد و افزود: کارگزاران می‌خواهد دولت روحانی رادیکال باشد و رادیکالی عمل کند اما آقای روحانی رادیکال‌ها را قبول ندارد و این امر، موجب اختلاف میان آقای روحانی و حزب کارگزاران شده است.

فومنی با بیان اینکه میزان رضایت مردمی از روحانی نه تنها کاهش نیافته بلکه به گفته او افزایش هم داشته است، تصریح کرد: ما نمی‌دانیم آقایان چرا برای تخریب آقای روحانی، نظرسازی می‌کنند شاید از اینکه روحانی به مطالبات رادیکالی پاسخ نمی‌دهد ناراحت باشند اما اینکه ادعای کاهش رضایت مردمی از آقای روحانی را مطرح کنند نشانگر عبور از روحانی است.

وی گفت: ممکن است برخی‌ها دل‌شان بخواهد با تخریب روحانی، گزینه‌ اصلاح‌طلب دیگری را برای کاندیداتوری 96 مطرح کنند که در این‌باره باید گفت، افراطیون و رادیکال‌های اصلاح‌طلب تخریب روحانی را با محوریت عبور از وی در دستور کار خود قرار داده‌اند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

افشاگری نماینده مجلس از سفر استانی روحانی به قزوین

زندگی مردم و اقتصاد را به برجام و مذاکره گره نزده‌ایم

0 نظر

ارسال نظر

capcha