اوضاع حتما بهتر می‌شد اگر ...!

اوضاع حتما بهتر می‌شد اگر ...!

به گزارش سراج24،دکتر سید مجید حسینی مشاور رسانه‌ای شهردار تهران در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «آقای دکتر آشنا، مشاور رییس جمهور، در یک اظهار نظر غیررسمى از قول یک منبع موثق سخنان دکتر قالیباف شهردار تهران را تکذیب کرده‌اند. من همینطور از پیش خود و فضولتاً چند ایراد دارم به این تکذیب:

 
اول؛ اظهار نظر شهردار تهران را که تیتر اول چند روزنامه شده نمى توان با حرف درگوشى تکذیب کرد، وقتى درگوشى مى‌شود، یعنى تکذیب نیست، چون مردم تکذیب رسمی را قبول نمی‌کنند چه رسد به در گوشی. 
 
دوم؛ دکتر آشنا استاد ارتباطات هستند و طبیعتاً مى‌دانند که کسى که حرف از قول‌اش نقل شده باید تکذیب کند نه کسى که خطاب سخن است.
 
سوم؛ دکتر قالیباف نقدى کرده‌اند در مورد مساله اقتصادى و زندگى مردم، اگر هم بر فرض این نقد را نکرده باشند، این نقد عده‌ای مطرح می کنند، رییس جمهور محترم هم بارها تاکید بر نقدپذیرى این دولت بر خلاف دولت قبل کرده‌اند؛ بخصوص مساله تقصیر گرایى اصلى ترین مساله، فرهنگ سیاسى کشور است که مورد نقد قرار گرفته، من دوست‌تر داشتم دکتر آشنا این مطلب را توجه مى‌کردند که آیا تقصیرگرایی در این دولت هست یا نه؟ و آیا اگر دولت قبلی دیگران را متهم کرده، شیوه خوبی‌ست که ما هم ادامه دهیم؟ طبیعتا این برای بهبود اوضاع مؤثرتر بود حتما اگر نقادى هم از سردلسوزى چیزى گفته بود؛ قانع مى‌شد و همه ما کمى هم به سمت بهبود مى‌رفتیم؛ به عنوان کسی که رشته علمی ام فرهنگ سیاسیت، فکر می‌کنم تمام اشکال فرهنگ سیاسی ما تقصیرگرایی ست و کاش می‌شد طرح این دغدغه با این بحث شکل گرفته، مورد دغدغه سیاسیون ما هم قرار می‌گرفت، اوضاع حتما بهتر می‌شد؛ من مطمئنم!»
منبع:فردا نیوز

 

اخبار مرتبط

عکسی که دستمایه حمله به شهردار قرار گرفت

واقعیت یک فایل صوتی/ ماجرای شرکت یاس و فساد سیف و شریفی چه بود؟

امیر حاتمی مشاور فرمانده کل قوا در امور ارتش شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha