پازاج:

هیچ کشتی‌گیری برای حضور در تیم ملی انتخاب نشده است

هیچ کشتی‌گیری برای حضور در تیم ملی انتخاب نشده است
به گزارش سراج24، احد پازاج در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: مسابقات خوبی بود و خوشحال هستم که فرنگی‌کاران با قدرت در این مسابقات به میدان رفتند و قابلیت‌های خود را به نمایش گذاشنند.
وی با اشاره به اتفاقات و حواشی مسابقات عنوان کرد: نوروزی از قهرمانان خوب کشتی فرنگی است که به نظر من تحت فشار قرار گرفت و چنین مسائلی را به وجود آورد. گاهی هورمون‌های انسان‌ قاطی و باعث بروز چنین پرخاشگری‌هایی می‌شود.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان ادامه داد: نوروزی باید خودش را کنترل می‌کرد تا اینگونه نشود. به اعتقاد من داوران نیز نتوانستند کشتی را اداره کنند و در نهایت این اتفاق رخ داد.
پازاج در ارتباط با عدم حضور سوریان در این مسابقات خاطرنشان کرد: سوریان از قهرمانان بزرگ کشتی فرنگی است و وی نیز فرصتی داشت تا در این مسابقات حضور پیدا کند اما نمی‌دانم چرا کشتی نگرفت.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور سوریان با 5 کیلوگرم اضافه وزن در مسابقات صحت داشت یا خیر، گفت: اینگونه نیست و داوران در مراسم وزن‌کشی حضور داشتند و همه چیز براساس قانون انجام شد.
قهرمان سابق آسیا در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا نفرات برتر راهی مسابقات جهانی خواهند شد یا خیر، تصریح کرد: هیچ‌کس انتخاب شده نیست و پس از جمع بندی نهایی 15 روز مانده به مسابقات اسامی رسانه‌ای می‌شود. در این مدت نفرات برتر شاید راهی تورنمنت‌هایی نیز شوند.
پازاج در خصوص مسابقات انتخابی گفت: چارت جدیدی در فدراسیون به وجود آمده و شاهد رقابت‌هایی خوبی بودیم. تمام کشتی‌گیران در این مسابقات حاضر بودند و خودشان را نشان دادند. برخی آماده بودند و برخی نیز بدون آمادگی در مسابقات حاضر شدند.
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

مراسم سالگرد تدفین شهید گمنام فدراسیون کشتی برگزار شد

اگر باب «مذاکره» و گفت وگو باز شود، باب «مقاومت» بسته خواهد شد

اصغر همت در «ساعت هشت در کشتی» جایگزین حسن محب‌اهری شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha