در مملکت چه خبر است؟!

وقتی سلطان«شکست خانوادگی»،مشاور خانواده می‌شود

وقتی سلطان«شکست خانوادگی»،مشاور خانواده می‌شود
به گزارش سراج24، آزاده نامداری این روزها در کنار بازی در «نسیم» پرویز شهبازی، به عنوان مشاوره روانشناسی نیز مشغول به کار است!
 
او در بخش «کلینیک» مجله «زندگی ایده آل» با بیان اینکه حوزه فعالیت جدیدش روانشناسی است از این گفته که قصد دارد در این حوزه برخی از روشهای درمانی را به زبان ساده برای مخاطبانش بیان کند.
 
او نام کلینیکش را «مشاوره روانشناسی و خانواده درمانی» گذاشته و عموم مخاطبان می‌توانند بدون پرداخت هر گونه وجهی و صرفا از طریق پست الکترونیک با وی در ارتباط بوده و مشکلاتشان را در میان بگذارند.
 
اینکه نامداری در مشاوره روانشناسی هم به اندازه اجرا تبحر داشته باشد را مخاطبانی که با ایشان مکاتبه می‌کنند هستند که تشخیص خواهند داد با این حال مرور پرسش یکی از مخاطبان و پاسخ نامداری به وی خالی از لطف نیست.
 
 
یکی از اتفاقات جالبی که در ماجراهای مشاوره‌ی او برای مخاطبین رخ داده است، سوال یکی از مخاطبین دختر این ماهنامه است. او دختری ۱۵ ساله و منطبق بر تاریخ میلادی فعالیت می کند! ادعا دارد خلق و خوی عجیبی پیدا کرده و آن هم اینکه نمی‌تواند زندگی قبل از سال ۲۰۱۱ خود را تحمل کند! یعنی حتی آهنگهایی که قبل از این زمان گوش می داده را نمی‌تواند بشنود چرا که حس عجیبی بهش دست می‌دهد و تپش قلبش بالا می‌رود.
 
نامداری در پاسخ به این مخاطب از این گفته که سن وی، سن خاصی است چون در دوران بلوغ قرار دارد و فضای فانتزی را تجربه می کند. این مجری سابق سپس با پرسیدن این سوال از مخاطب که آیا روند زندگی عادی وی مختل شده به وی توصیه کرده در صورت مثبت بودن پاسخ به این سوال حتما به روانکاو مراجعه کرده و از او کمک بخواهد.
 
منبع:حلقه وصل

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha