لزوم پالایش جریان رسانه ای اصولگرایی از هرزه نگاران نفوذی/

مدعی اصولگرایی با خانواده هاشمی به توافق رسید!/نهار ۳میلیونی با حضور یاسر هاشمی و نماینده دانشگاه آزاد در فرحزاد

مدعی اصولگرایی با خانواده هاشمی به توافق رسید!/نهار ۳میلیونی با حضور یاسر هاشمی و نماینده دانشگاه آزاد در فرحزاد
به گزارش سراج24، این روزها رسانه هایی که با ادعای اصولگرایی ولی با مشی غیر اخلاقی و انتشار تصاویر زرد مخاطب جذب می کنند و عملا تبدیل به سایت پورنو با رنگ و لعاب اصولگرایی تبدیل شده اند، نیز وجود دارند!
 
بررسی عملکرد گذشته این رسانه های منحرف بیانگر این موضوع است که سبک ارتزاق این رسانه ها مدل «با همه ببند از همه بگیر» است. مسئول تازه کار این رسانه مدعی اصولگرایی که از زمان دولت اول احمدی نژاد به برکت یکی از وزاری وقت و فعالیت در دفتر او راه و چاه فعالیت رسانه ای در حد ابتدایی را فرا گرفت امروز پس از گذر از مراحل کامنت تایید کنی در همان سایت به جایی رسیده که بعنوان سرکرده رسانه های باجگیر با مشی هرزه نگاری و انتشار تصاویر دخترکان بزک کرده برای جلب مخاطب مشغول است! و به اسم انتقاد از رفتارهای غیراخلاقی عملا نشر دهنده آن می باشد.
 
سایت مذکور و گردانندگان آن در اواخر دولت قبلی مدعی بودند با یکی از نهادهای امنیتی شهر تهران همکاری می کنند موضوعی که البته کذب بودن آن فاش شد.
 
نوشتن از فعالیت های باجگیرانه سایت مدعی مذکور مثنوی هفتاد من کاغذ است! از دولت و روابط عمومی دولت یازدهم گرفته تا شهرداری تهران مترو و سایر نهادها و سازمان های وابسته به شهرداری در لیست اقدامات باجگیرانه این سایت قرار دارد که این موضوع با پیگیری از مسئولین دفتر شهردار تهران قابل بررسی است.
 
 
                       نمونه ای از پروژه های باجگیری
 
برای مثال اخیرا سندی از شهرداری دراین رسانه زرد منتشر شده است که کاملا مشخص است مسیر خروج این سند از شهرداری کجا بوده است و باتوجه به ارتباطات پولی مسئول سایت مذکور با مدیر سابق یکی از شرکت های وابسته به شهرداری و دریافت۳۰ میلیونی از وی در گذشته، مسیر خروج سند جدید کاملا روشن است.۳۰ میلیونی که شرکت مذکور برای خریداری سایت داده بود و فیلم برداری هم از این حرکت صورت گرفت و پس از تغییر مدیریت در شرکت وابسته به شهرداری و قطع شدن پول سایت مذکور دشمن خونی شهرداری تهران شد.
 
با اینکه یکی از نزدیکان نسبی نامبرده در شهرداری مشغول فعالیت است ولی مشخص نیست که چرا خط باجگیری از شهرداری توسط وی دنبال می شود؟ 
 
 
 
دراین میان نکته قابل توجه این است که مسئول سایت مذکور با(ص) یکی از مسئولین برکنار شده شهرداری در زمان قالیباف دارای ارتباطاتی است و بسیاری از سوژه ها و سندها از کانال نامبرده به سایت می رسد.
 
از همه این موارد که بگذریم نکته ای که این روزها به شدت قابل تامل است راه اندازی گروهی توسط نامبرده در یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی است. در این گروه بسیاری از افراد رسانه ای اعم از فتنه گر،بازداشتی فتنه،سبز،اصلاح طلب،ملی مذهبی و بعضا اصولگرا حضور دارند که در آن با توجه به رسانه ای بودن افراد بسیاری از موارد مطرح می شود.
 
هدف از راه اندازی این گروه چیست؟
بی پرده و صریح باید گفت که جاسوسی و جمع آوری اخبار مهمترین هدف این گروه است.در همین راستا یک منبع آگاه امنیتی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی موبایلی و برنامه ریزی سرویس های غربی برای جمع آوری اخبار هدفمند از داخل ایران گقت:در طول۱-۲ سال گذشته با گسترش شبکه های اجتماعی موبایلی طمع دشمن به جمع آوری اخبار مستقیم از داخل کشور به شدت افزایش پیدا کرده است. اگر در گذشته برای جمع آوری خبر نیاز به استخدام جاسوس های مختلف بود امروز با وجود این شبکه ها و راه اندازی گروه های مختلف از افراد مختلف جمع اوری خبر به بهترین شکل و ارزانترین روش صورت می گیرد. گروه مذکور نیز با ترکیب فوق و با توجه به رسانه ای بودن افراد بهترین مکان برای جمع آوری اخبار و ایجاد برخی جریانات می باشد.
 
وی افزود:برای مثال انتشار تصویر توهین آمیز به عزاداران امام حسین(ع) در این گروه که چند روز قبل در جلسه ای محفلی با هدفی خاص برنامه ریزی شده بود و توسط خبرنگار تندرو روزنامه اصلاح طلب اجرایی شد یکی از همین برنامه ها بود که در نطفه خفه شد. 
 
از پیوند با احمدی نژاد تا عقد اخوت با خانواده هاشمی
 
سایت هرزه نگار موصوف که شمه ای ازعملکردش در بالا آمد در دوران اوایل راه اندازی از حامیان سرسخت جریان انحراف و رییس جمهور وقت بود و با ارتباطاتی که توسط یکی از وزرای دولت نهم برای این جریان آماده شده بود در حال پیاده کردن سیاست های جریان مذکور بود. یکی از روش های سایت مذکور که به یادگار مانده از دوران جریان انحراف است انتقاد به سوژه مورد حمایت است!
 
 
انتقاد از هاشمی با هماهنگی و مطرح کردن اصل حرف هاشمی در پوشش خبر منتقدانه
 
برای مثال در آن دوره و در زمان فعالیت جریان انحرافی سایت مذکور ظاهرا از منتقدین جریان مذکور بود ولی عملا با آن جریان عقد اخوت بسته بود و به گفته برخی فعالان بزرگ جریان انحراف این سایت از حامیان و سرویس دهندگان به انحراف بود . انتقادهایی که می شد همان انتقاداتی بود که جریان انحراف می خواست!
 
امروز این سایت با راه اندازی گروه مذکور در شبکه های اجتماعی موبایلی از آغوش انحراف خارج شده و به آغوش گرم خاندان هاشمی غلطیده است، آغوشی که گمان می رود تا مدت ها از آن خارج نشوند!
 
شنیده شده مدیر سایت مذکور که ظاهرا این روزها با دانشگاه آزاد ارتباطات نسبتا خوبی پیدا کرده است گروه مورد نظر خبرنگاران و رسانه ای ها را با هماهنگی (الف.م) ازدانشگاه آزاد و با حمایت و هدایت یکی از آقازاده ها راه اندازی کرده است.
 
در همین راستا گروه مذکور که جلسات مستمری را برای خود برنامه ریزی کرده است در یکی از جلسات خود در فرحزاد میزبان یاسر هاشمی رفسنجانی بوده است. ضیافت ناهاری که حدود ۳میلیون تومان هزینه داشته است و مشخص نیست که بانی جلسه مذکور از جیب خود و از محل فروش خودرو قبلی مدیر سایت مذکور! و برای رضای خدا جمعی رسانه ای و یاسر هاشمی و برخی نمایندگان دانشگاه آزاد را میهمان خود کرده است و یا جلسه مورد نظر برای معرفی اسپانسر جدید و اعلام صیغه موقت! جدید و معرفی به دوستان بوده است!؟ 
 
 
جلسه نهار گروه مذکور با مدیریت سایت مذکور با حضور یاسر هاشمی
 
این سوالی است که سایت مذکور که این روزها با عنوان اصولگرایی!!! عملا تبدیل به تریبون هاشمی و انتشار اظهارات هاشمی در قالب انتقاد از وی! و یا ایراد انتقاداتی به ایشان البته باهماهنگی شده است باید پاسخ دهد.
 
زمانی در اواخر دوران هاشمی و اوایل دوران خاتمی در سال های ۷۴-۷۵ و ۷۶ جریان کارگزاران و مشخصا کرباسچی و فائزه هاشمی و مرعشی و ... به گفته خودشان پول می دادند که مورد هجمه و تخریب قرار بگیرند. پول می دادند برای مطرح شدن و رسانه ای شدن، جلسات سخنرانی شان توسط عوامل نفوذی در جریان حزب اللهی به هم بریزد. نفوذی هایی که بعدا امثال کیانوش مظفری به اعتیاد کشیده شد و امیر فرشاد ابراهیمی به دل ضدانقلاب پناه برد و فراری شد! البته این موارد هرگز در خاطرات مدیر سایت وجود ندارد چه اینکه این جریان تازه به دوران رسیده رسانه ای از سال ۸۴-۵ با رانت دولت وقت به عرصه آمدند و از گذشته چیز خاصی به یاد ندارند!
 
 
                      سایت پوششی در حمایت از دولت!
 
علی ایحال نگرانی این است که نکند بازهم قصه سال های نه چندان دور تکرار شود و جریان سیاس کارگزاران بازهم با استفاده پول کلان و استخدام یک نفوذی مدعی اصولگرایی در جریان رسانه ای پس از پیاده کردن اهداف خود فرد نفوذی را همچون دستمالی کثیف دور انداخته و یا معتادش کنند و یا فرد نفوذی چاره ای جز ترک وطن و پناه بردن به دل ضدانقلاب نداشته باشد.
 
آیا تاریخ تکرار می شود؟
 
منبع:عصر امروز

اخبار مرتبط

«اسلام-بهائیت، اکبر-فائزه»؛ سناریوی جدید خاندان هاشمی و منافع ملی!

بازخوانی نقش خانواده هاشمی رفسنجانی در فتنه 88

0 نظر

ارسال نظر

capcha