مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران:

امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه رمضان برگزار نمی‌شود

امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه رمضان برگزار نمی‌شود
به گزارش سراج24، دومین جلسه هماهنگی نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان، امروز (سه‌شنبه) با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط برگزار شد که در این جلسه، حاضران درباره بازرسی مؤثر و نحوه مشارکت دستگاه‌های نظارتی به بحث و بررسی پرداختند.
اهتمام ویژه برای کنترل قیمت و کیفیت زولبیا و بامیه
بر اساس این گزارش، قاسمی نماینده سازمان حمایت از مصرف کننده با تأکید بر جدی گرفتن کیفیت و سلامت کالا گفت: باید با روسای اتحادیه‌ها جلساتی داشته باشیم و از نقطه نظرات آن‌ها استفاده کنیم. امسال اهتمام ویژه‌ای برای کنترل قیمت و کیفیت زولبیا و بامیه صورت گرفته است که البته این تنها مربوط به تهران نیست اما استان تهران به عنوان یک استان ویژه مورد تأکید قرار گرفته است.
شناسایی 11 منطقه پرخطر در تهران
نماینده دامپزشکی نیز از تعیین 11 منطقه پرخطر در تهران برای بازرسی ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: تاکید بازرسان ما بر وضعیت سردخانه‌ها، رستوران‌ها، مراکز طبخ و عرضه خواهد بود.
امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه مبارک رمضان برگزار نمی‌شود
در ادامه جلسه محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: با توجه به اینکه خرید مردم از چند روز پیش از آغاز ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، باید گشت‌های مشترک فعالیت خود را از 10 روز پیش از ماه رمضان آغاز کنند.
وی افزود: بنا به اعلام قبلی نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف ایران در این ایام 16 تیم گشت در سطح شهر به نظارت می‌پردازند که فعالیت 3 تیم در شیفت صبح و 13 تیم دیگر بعد از ظهرها از ساعت 17 الی 22 خواهد بود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان جلسه گفت: با توجه به اینکه امسال نمایشگاه‌های ویژه ماه مبارک رمضان برگزار نمی‌شود بنابراین باید اطلاع رسانی خوبی در مورد طرح ویژه و واحدهای صنفی اجرا کننده این طرح انجام شود و این نکته را نیز در نظر بگیریم که واحدهای صنفی مجری طرح از کسبه با پیشینه خوب باشند که سابقه تخلف ندارند تا در این زمینه با مشکل مواجه نشویم.
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

افرادی که از خوردن خرما باید پرهیز کنند

چگونه ماه رمضان را با انرژی به پایان برسانیم؟

نوجوانان چه چیزی باید برای سحری بخورند و چرا؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha