سردار منتظر المهدی خبر داد؛

حضور بیش‌از۶هزار مامور پلیس در قرارگاه«روح‌الله»ناجا

حضور بیش‌از۶هزار مامور پلیس در قرارگاه«روح‌الله»ناجا
 به گزارش سراج24، سردار سعید منتظر المهدی در حاشیه حضور فرماندهان ارشد ناجا و پرسنل نیروی انتظامی در حسینیه جماران با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای تعطیلات پایانی هفته و مراسم سالگرد رحلت امام راحل(ره) که در قالب قرارگاه روح‌الله انجام می‌شود، گفت: قرارگاه حضرت روح‌الله همه ساله در نیروی انتظامی به منظور سامان‌بخشی به نظم و امنیت و هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن بزرگداشت حضرت امام (ره)دایر می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این قرارگاه از روز چهارشنبه رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، گفت: فعالیت این قرارگاه تا روز پنجشنبه و تخلیه کامل حرم حضرت امام (ره) از زائران ادامه خواهد داشت.
 
 معاون  اجتماعی ناجا درباره فعالیت این قرار گاه همچون سنوات گذشته گفت : :در این قرارگاه بیش از ۵ هزار پرسنل ناجا فعالیت می‌کنند که از این میان ۳ هزار و ۶۰۰ مامور پلیس در جوار حرم امام خمینی (ره)و مابقی در معابر منتهی به مرقد امام خمینی (ره) و سطح شهر مستقر هستند تا با ارائه خدمات انتظامی، نظم و امنیت برگزاری این مراسم را تامین کنند.
 
وی افزود : در میان نیروهای راهور بیش از ۴۰۰ گشت سواره فعالیت خواهند کرد که آنان وظیفه تسهیل و روان‌سازی ترافیک اطراف حرم امام راحل را برعهده دارند.
 
سخنگوی نیروی انتظامی در پایان با اشاره به فعالیت همه ساله قرارگاه روح‌الله همزمان با ایام ارتحال امام خمینی (ره) ابراز امیدواری کرد تا مراسم امسال نیز همچون سنوات گذشته با شکوه برگزار شود.
 
منبع:مهر

اخبار مرتبط

پاسخ سخنگوی ناجا به انتشار فیلم برخورد ناپسند یک مامور پلیس با زلزله زدگان کرمانشاه

کاهش تصادفات فوتی/ افزایش 30 درصدی جرائم سایبری/ کاهش 27 درصدی شکایت از پلیس/ کاهش نزاع و درگیری

شکایت پلیس از بازپرس پرونده تصادف خراسان رضوی/ صلاحیت رسیدگی بازپرس پرونده مورد اختلاف است

0 نظر

ارسال نظر

capcha