به همت کانون فرهنگی «طنین»گرگان؛

برگزیدگان جشنواره «نماهنگ طنین» معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره «نماهنگ طنین» معرفی شدند
به گزارش سراج24، قیس پاسندی دبیر نخستین جشنواره نماهنگ طنین در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: 89 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که با بررسی صورت گرفته 73 اثر در بخش مسابقه جشنواره راه یافت.
 
وی افزود: این جشنواره با محور سبک زندگی اسلامی–ایرانی در قالب های نماهنگ، فیلم کوتاه و مستند و پویانمایی و با هدف جهت دهی به گرایش های هنری در حوزه نماهنگ، به سمت تولید آثار با موضوع سبک زندگی اسلامی-ایرانی، ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی در جامعه و ورود اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور به حوزه نماهنگ و استفاده بیشتر از قابلیت های آن از سوی کانون فرهنگی و هنری طنین مسجد صاحب الزمان (عجل الله) گرگان برگزار شده است.
 
پاسندی تصریح کرد: حجاب،قناعت،مسجد طراز اسلامی، اهمیت نماز اول وقت،تکریم والدین،حقوق همسایه،حقوق شهروندی،مصرف کالای ایرانی، اصلاح الگوی مصرف،اقتصاد مقاومتی ،نیایش،تحریم ربا،کسب حلال و موضوعات مرتبط دیگر از موضوعات این جشنواره بود.
 
بر اساس این گزارش؛ دبیرخانه جشنواره، از هنرمند فرهیخته صفا علایی به دلیل طراحی هنرمندانه پوستر اولین جشنواره نماهنگ طنین و از کانون فرهنگی هنری حسنیه مسجد امام حسن مجتبی(علیه السلام) گرگان محمد جواد ثبوتی به دلیل ساخت اثر وجدان کاری تقدیر تقدیر کرد.
 
گفتنی ست، بر اساس آرای هیئت داوران؛ در بخش آثار برگزیده کانونی، حمایت از تولیدات کانون های فرهنگی هنری مساجد، دبیرخانه جشنواره لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی را به اثر ارزشمند و شایسته تقدیر در بخش پویانمایی(انیمیشن) «حقیقت» ساخته زهرا طاهر پور اعطا کرد.
 
در بخش داستانی نیز لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به اثر ارزشمند و شایسته تقدیر «شیر نعمت الهی» ساخته حسن الوند و در بخش مستند نیز لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی را به اثر ارزشمند و شایسته تقدیر «دست های آسمان» ساخته صادق ناصری محمدآبادی تقدیم کرد.
 
دبیرخانه نخستین جشنواره طنین تندیس جشنواره به همراه لوح افتخار و جایزه نقدی را به نماهنگ «آرامش در حضور دیگران» ساخته مجتبی رضایی اعطا شد.
 
هیئت داوران جشنواره تندیس جشنواره به همراه لوح افتخار و جایزه برتر در بخش فیلم داستانی «زیبایی ایرانی» ساخته مهدی جوزایی تقدیم کرد.
 
هیئت داوران جشنواره تندیس جشنواره به همراه لوح افتخار و جایزه برتر را در بخش نماهنگ به اثر ارزشمند «حج تهیدستان» ساخته محمد صادق دهقانی تقدیم کرد.
 
در بخش تقدیر از داوران جشنواره نیز از آقایان مسعود امامی سرپرست هیئت داوران، محمد طبرسا و محمد کریمی تجلیل شد.
 
همچنین از مهمان ویژه این جشنواره استان محمدرضا سرشار (رضا رهگذر) گوینده ارزشمند قصه ظهر جمعه تقدیر شد.
 
منبع:حلقه وصل
 

اخبار مرتبط

برگزاری دهمین دوره جشنواره‌ای که دبیر آن شهید «مدافع حرم» شد+تصاویر

‏«کارت دعوت»‏ها به جشنواره گرافیک عمار می‌آیند

چرا در «سینما حقیقت» هیچ اثری با موضوع مهدویت وجود نداشت؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha