«سراج 24» گزارش می‌دهد؛

پروژه ضد انقلاب برای انتقام از حاتمی کیا کلید خورد/ خبر سازی جریان فتنه در شبکه های اجتماعی مبنی بر مشاوره گرفتن حاتمی کیا از لیلاز و قوچانی پیرامون فیلمنامه بادیگارد!

 پروژه ضد انقلاب برای انتقام از حاتمی کیا کلید خورد/ خبر سازی جریان فتنه در شبکه های اجتماعی مبنی بر مشاوره گرفتن حاتمی کیا از لیلاز و قوچانی پیرامون فیلمنامه بادیگارد!

به گزارش خبرنگار سراج24،در حالی که «بادیگارد» حاتمی کیا این روزها مقابل دوربین خواهد رفت، برخی از رسانه های جریان فتنه ادعاهایی را پیرامون آن مطرح کرده اند.

ابراهیم حاتمی کیا فیلمنامه "بادیگارد" را خودش نگاشته است اما "تماشاگران امروز" مدعی شده است که دو روزنامه نگار سرشناس اصلاح طلب نیز در زمینه نگارش فیلمنامه به حاتمی کیا مشاوره داده اند.

کافه سینما که در جریان جشنواره سی و دوم شدیدترین توهین ها و ناسزاها را خطاب به حاتمی کیا روی خروجی قرار می داد، نوشته است: محمد قوچانی و سعید لیلاز دو روزنامه نگاری هستند که بعد از نگارش ورسیون اولین "بادیگارد" و بعد از مطالعه آن درباره برخی قسمتهای آن به حاتمی کیا مشاوره داده اند.

برخلاف این ادعاها که صرفا برای تنفس مصنوعی به طیفی از کارگزاران صورت می گیرد، تاریخچه شکل‌گیری ایده فیلمنامه سینمایی «بادیگارد» هجدهمین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا به اواخر دهه 80  باز می‌گردد.

نگارش فیلمنامه‌ «بادیگارد» اردیبهشت ماه سال 1394 پایان یافته و به زودی مقابل دوربین ابراهیم حاتمی‌کیا می‌رود. این فیلم‌نامه ماحصل یک تلاش حدوداً 5 ساله و مجموعه مطالعه و تحقیق و نگارش حاتمی‌کیا بر اساس یک دغدغه و طرح شخصی است.

حاتمی‌کیا در طی این سال‌ها برای به ثمر رسیدن این طرح و تبدیل به فیلمنامه دلخواه خود با دقت و وسواس‌های مرسوم و شناخته‌شده‌ اش ، به صورت شخصی دست به تحقیقات جامع و گسترده‌ای زده است و با افراد گوناگون از طیف‌های مختلف سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و همچنین کارشناسان فنی ذی‌ربط به گفت و گو نشسته است.

تسنیم خبر داده است: نگارش نسخه اولیه فیلمنامه «بادیگارد» پس از طی این مراحل و جمع‌آوری تحقیقات صورت گرفته و البته پس از درآمیخته‌شدن با دلمشغولی‌های شخصی فیلمنامه‌نویس و عبور از صافی ذهن وی، بی‌آنکه الزاماً محصور در شنیده‌ها و در بند تحقیقات و گفت و گوهای صورت‌ گرفته باشد در اواخر سال گذشته به پایان رسیده است.

در بهار سال جاری این فیلمنامه با توجه به مساعدبودن شرایط تولید فیلم مجدداً بازنویسی شده و هم‌اکنون نسخه نهایی فیلمنامه آماده است تا در برابر دوربین ابراهیم حاتمی‌کیا تصویر گردد.

پژمان لشکری پور مجری طرح «بادیگارد» به مهر گفته است:  از این پس هرگونه خبر درباره مراحل پیشرفت این فیلم از طریق سایت «بادیگارد» به اطلاع رسانه ها خواهد رسید.

وی در پایان درباره به روز رسانی سایت فیلم «بادیگارد» گفت: همانطور که اشاره کردم اخبار از طریق سایت فیلم ارائه می شود و طبق برنامه ریزی انجام شده سایت فیلم «بادیگارد» در هفته آتی آغاز به کار خواهد کرد.

بر اساس کسب اطلاع خبرنگار سراج24، نتیجه کار در بادیگارد همه را همچون آژانس شیشه ای شگفت زده خواهد کرد.

اخبار مرتبط

پرتره فرماندهان جنگ در سینما

ابراهیم بی‌عصا معجزه می‌کند؟

«خروج» حاتمی کیا به شبکه نمایش خانگی آمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha