با همکاری مؤسسه «اسراء فاطمی» تبریز؛

آخرین مهلت شرکت در جشنواره وبلاگ‌نویسی «آیات» 15خرداد اعلام شد

آخرین مهلت شرکت در جشنواره وبلاگ‌نویسی «آیات» 15خرداد اعلام شد
به گزارش سراج24، طبق آخرین اعلام دبیرخانه، تاکنون بیش از 600 وبلاگ‌نویس برای شرکت در سومین دوره جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی تبریز در سایت جشنواره نام‌نویسی کرده اند.
 
براساس این گزارش، استقبال از سومین دوره جشنواره «آیات» بسیار خوب بوده و با توجه به برگزاری مطلوب و مطابق با استانداردهای تعریف شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دوره گذشته جشنواره، این استقبال دوراز انتظار نبود. استقبال جوانان وبلاگ‌نویس حوزوی و دانشگاهی نیز در این دوره بسیار قابل توجه است.
 
گفتنی‌ست، نام‌نویسی برای شرکت در این جشنواره به صورت الکترونیکی از طریق سایت www.quranblogging.ir است، و آخرین مهلت پذیرش آثار 15 خرداد ماه سال‏جاری و تجلیل از برگزیدگان جشنواره نیز همزمان با ماه مبارک رمضان خواهد بود.
 
لازم به ذکر است، مهم‌ترین اهداف جشنواره آیات ترویج آموزه‌‎های قرآنی در فضای سایبری، گسترش اندیشه و سبک زندگی قرآنی در جامعه با بهره‌مندی از ابزار هنر و فضای مجازی عنوان شده است.
 
یادآور می‌شود، سومین جشنواره وبلاگ‎نویسی قرآن با حمایت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مؤسسه قرآن و عترت اسراء فاطمی، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‎های دیجیتال برگزار می‏‎شود.
 
منبع:حلقه وصل

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha