سخنگوی شرکت ملی پخش:

بنزین ۱۰۰۰ تومانی سهمیه‌بندی نیست

بنزین ۱۰۰۰ تومانی سهمیه‌بندی نیست
به گزارش سراج، داوود عربعلی، درباره خبری مبنی بر سهمیه ماهانه 300 تا 500 لیتری بنزین 1000 تومانی گفت: این موضوع صحت ندارد؛ طبق اعلام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران هیچ‌گونه محدودیتی در عرضه بنزین وجود ندارد.
وی با اظهار این که عرضه بنزین در بستر سامانه هوشمند سوخت صورت خواهد گرفت تأکید کرد: به خودرواران توصیه می‌شود که هنگام سوختگیری از کارت سوخت خود استفاده کنند؛ این امر مزیتهایی دارد؛ در واقع افراد می‌توانند برای سوختگیری از کارت سوخت جایگاه‌داران استفاده کنند اما با توجه به اینکه هر جایگاه یک یا دو عدد کارت در اختیار دارد ممکن است سوختگیری با زمان بالا انجام شود.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش افزود: همچنین یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از کارت سوخت شخصی این است که در صورتی که فرد به حجم بنزین دریافتی از جایگاه اعتراض داشته باشد می‌توان از طریق کارت سوخت مورد نظر این موضوع را بررسی کرد.
عربعلی با بیان اینکه پایش عرضه سوخت همچنان از طریق سامانه سوخت انجام خواهد شد گفت: سامانه این امکان را می‌دهد اگر فردی بخواهد در مناطق مرزی بیش از نیاز منطقی و مصارف دیگر بنزین دریافت کند قابلیت پیگیری از طریق کارت سوخت فراهم باشد.
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

ناقص ترین روش دولت؛ افزایش قیمت بنزین از طریق سهمیه بندی

کمیسیون تلفیق با هیچکدام از پیشنهادها در زمینه قیمت بنزین موافقت نکرده است

عدالت اجتماعی یا اقشار مرفه!؟؛ مسیر پیشروی دولت در هزینه کرد «یارانه بنزین»

0 نظر

ارسال نظر

capcha