حقانی خبر داد:

شجاع پوریان از شورای شهر می رود/مسجدجامعی احتمالا در میراث

شجاع پوریان از شورای شهر می رود/مسجدجامعی احتمالا در میراث
به گزارش سراج24، محمد حقانی عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که در آستانه انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی،آیا از میان اعضای شورای شهر،فردی برای شرکت در انتخابات کاندید خواهد شد و یا خیر اظهار داشت:بنده تا جایی که اطلاع دارم،تنها یک نفر از میان جمع اصولگرایان و اصلاح طلبان شورای اسلامی شهر تهران خود را آماده کاندیدا شدن برای انتخابات مجلس می کند.
 
وی در ادامه افزود:آقای شجاع پوریان عضو اصلاح طلب شورای شهر طبق برنامه هایی که ارائه داده است و اظهاراتی که در جلسات فراکسیون انجام داده است،به احتمال قوی از این سمت وارد مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
 
این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که این احتمال وجود ندارد که آقای مسجدجامعی رئیس اسبق شورای شهر،به عنوان کاندیدای مردم تهران در انتخابات مجلس شرکت کند خاطرنشان کرد:خبرهایی حاکی از این است که ایشان به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معرفی شوند که این خبر نیز به صورت غیر رسمی منتشر شده است.
 
حقانی در پاسخ به این سوال که آیا خود شما نیز در انتخابات مجلس شرکت خواهید کرد و یا خیر اظهار داشت:به هیچ عنوان در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت نخواهم کرد و سعی بر این خواهم داشت که به عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر تاثیرگذار مثبت باشم.
 
منبع:تهران پرس

اخبار مرتبط

ماموران شهرداری پرونده های شخصی و محرمانه مرکز اسوه را به جای نامعلومی انتقال دادند!

واکنش اعضای شورای شهر به قتل شهردار سابق

حق شناس: رابطه خوبی بین مردم و موزه‌ها وجود ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha