رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

اطلاعی از بنزین تک‌نرخی ۱۰۰۰ تومانی نداریم

اطلاعی از بنزین تک‌نرخی ۱۰۰۰ تومانی نداریم
به گزارش سراج24، علی مروی در پاسخ به این سؤال که آیا واریز نشدن سهمیه سوخت خودورهای شخصی در بامداد اولین روز خردادماه و منوط شدن شارژ شدن کارت‌های سوخت به تصمیم دولت، به معنی تغییر در قیمت یا سهمیه سوخت است؟ گفت: هنوز هیچ اطلاعی در این باره نداریم.
وی درباره تصمیم دولت مبنی بر تک نرخی کردن بنزین و تعیین قیمت هزار تومان برای هر لیتر از این سوخت نیز گفت: اگر دولت  تصمیمی در این باره گرفته باشد باز هم کمیسیون انرژی از این موضوع بی‌خبر است.
نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی درباره موافقت یا مخالفت مجلس با تک نرخی شدن نرخ بنزین گفت: ابتدا باید استدلال دولت را در مورد این موضوع شنید بعد واکنش نشان داد.
به گزارش تسنیم، بعد از  این که سهمیه بنزین خردادماه خودروهای شخصی طبق روال معمول در کارت‌های سوخت شارژ نشد، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش گفت: «هنوز از سوی "کمیته سوخت" واریز سهمیه بنزین خودرو و موتورسیکلت‌های شخصی به این شرکت ابلاغ نشده است. "سهمیه خودروهای شخصی بعد از تصمیم‌گیری اطلاع‌رسانی خواهد شد." ظرف یکی دو روز آینده موضوع سهمیه‌ها حل می‌شود؛ مورد خاصی نیست.»
رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت با گله از عدم اطلاع‌رسانی وزارت نفت درباره شارژ نشدن سهمیه بنزین خرداد خودروهای شخصی گفت: بی‌خبری مردم از شارژ نشدن کارت سوخت موجب بدگمانی به جایگاه‌داران و درگیری‌های فیزیکی در دو روز گذشته شده است.
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

صورت‌حسابی که بابت بنزین ارزان به مردم تحمیل می‌شود!

پالایش نفت خام راهکار اساسی عبور از تحریم نفتی

ناقص ترین روش دولت؛ افزایش قیمت بنزین از طریق سهمیه بندی

0 نظر

ارسال نظر

capcha