مجری برنامه ۹۰ گفت:

جدیدترین اثر فردوسی پور رونمایی می شود

جدیدترین اثر فردوسی پور رونمایی می شود

به گزارش سراج24، از جدیدترین اثر عادل فردوسی پور در نمایشگاه کتاب رونمایی می شود. کتاب "هنر شفاف اندیشیدن" کتابی است که نشرچشمه آن را منتشر کرده و درباره راهکارهایی برای زندگی بهتر است.

او در بخشی از این کتاب درباره راه های تقویت کتابخوانی اظهار داشت: «واقعا آمار فروش کتاب در ایران افتضاح است. متاسفانه سرانه آدم هایی که کتاب می خوانند خیلی پایین است. کتاب "دشمن علیه فوتبال" من که خیلی ها می گویند اسم عادل فردوسی پور روی آن بود فقط ۵ بار منتشر شد که در قیاس با آمارهای جهانی خیلی عدد خوبی نیست.»

فردوسی پور در پاسخ به این سوال که چرا فوتبالیست هایی که کتابخوان هستند (مثل مجتبی جباری) را به برنامه ۹۰ دعوت نمی کنید این واکنش را نشان داد: «جباری اخلاق خاصی دارد، من هم همین طور. اگر او را به ۹۰ بیاورم خیلی زود دعوای مان می شود. (با خنده) در کل واقعا تعداد فوتبالیست هایی که کتاب می خوانند زیاد نیست و خیلی سخت است که کسی را کتابخوان کرد.»

فردوسی پور ادامه داد: «اجرای برنامه تلویزیونی خیلی خوب است اما ترجمه کتاب و کتاب نوشتن خیلی بهتر است. خودم این کار را خیلی بیشتر دوست دارم و دلم می خواهد این مسیر را ادامه بدهم.»

منبع:تماشگران روز

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

سوتی عادل فردوسی پور در برنامه دورهمی!

آنچه در برنامه نود گذشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha