کشتی جام دانکلوف و نیکولا پتروف؛

بیابانگرد قهرمان جام دانکلوف و نیکولا پتروف شد

بیابانگرد قهرمان جام دانکلوف و نیکولا پتروف شد

به گزارش سراج24، رقابتهای بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولا پتروف بلغارستان از روز جمعه با حضور کشتی گیرانی از ۲۶ کشور دنیا در شهر صوفیه درحال برگزاری است. در رقابتهای کشتی فرنگی و در وزن ۷۱ کیلوگرم افشین بیابانگرد، در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر تومی هینووانف از رومانی را شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه ۴ بر ۲ یونس اوزیل نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. بیابانگرد در این مرحله نیز با نتیجه ۹ بر صفر از سد اسویلن کاستادینوف از بلغارستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار پایانی مقابل رافائل الکسانیان از ارمنستان با نتیجه ۴ بر صفر به برتری دست یافت و قهرمان شد.
 
در وزن ۹۸ کیلوگرم سید مصطفی صالحی زاده در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۶ آهیلا تاماس از رومانی را شکست داد. وی در دور دوم نیز کشتی گیری از بلغارستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت، اما در این مرحله با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب دالگرو تیمونچینی از ایتالیا شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با برتری ۶ بر صفر مقابل مارتین هانکه از نروژ صاحب مدال برنز شد.
 
در رقابت های کشتی آزاد و در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد سدوجلی کاستریوت از کوزوو گذشتو وی با برتری بر حریف خود در دور دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافت که در این مرحله نیز با شکست مارین فیلیپ از رومانی به دیدار فینال رسید. اطری در دیدار پایانی مقابل ولادمیر دوبوف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر بک شکست خورد و در نخستین تجربه حضور خارجی در رده ای سنی بزرگسالان دوم شد.
 
در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز یداله محبی در دور نخست با نتیجه ۱۳ بر ۳ اینکار یرموخامبت از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی دیمیتار کومچف از بلغارستان را ضربه فنی کرد و به دیدار پایانی راه یافت.محبی در دیدار فینال مقابل سوسلان آگولوف کشتی گیر روسی الاصل تیم اسلواکی شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.
 
برنامه مسابقات امروز یکشنبه به شرح زیر است:
 
یکشنبه ۶ اردیبهشت ماه:
 
ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹: مسابقات مقدماتی، رده بندی و فینال اوزان ۶۶ و ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی(امید نوروزی و حبیب اخلاقی) و ۶۵ (میثم حیدری و علی اصغر جبلی)، ۷۰ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
 

اخبار مرتبط

ثمربخش نماینده فدراسیون کشتی در مسابقات شهید هاشمی‌نژاد

برترین‌های انتخابی تیم ملی از نظر کادر فنی، مجوز حضور در جام تختی را کسب کردند

استانیسلاو سرنک: داوران ایرانی بی طرفی خود را در میدان مسابقه ثابت کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha