یک مشاور اضافه شد

جابه‌جایی ۳ مدیر در شبکه سه

جابه‌جایی ۳ مدیر در شبکه سه

به گزارش سراج24، در این مراسم که با حضور سیدغلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه و مدیران شبکه برگزار شد، میثم فکری به عنوان مدیر گروه معارف، ناصر کریمان به عنوان مدیر گروه اجتماعی و علیرضا فارسیجانی به سمت مدیر تامین برنامه  شبکه سه معرفی شدند.

همچنین در این مراسم از خدمات محمد باقر تورنگ،  فضل ا.. شریعت پناهی و علیرضا نیک اندیش، مدیران سابق معارف، اجتماعی و تامین برنامه  قدردانی شد. 

مدیر شبکه سه، همچنین کامبیز اخوان صفا را به عنوان مشاور مدیر شبکه سه سیما معرفی کرد.

کامبیز اخوان صفا  فارغ التحصیل لیسانس  کارگردانی از دانشگاه تهران است و پیش ازاین علاوه بر تهیه‌کنندگی و کارگردانی برنامه‌های تلویزیونی،  مدیر تامین برنامه شبکه یک، قائم مقام شبکه دو، راه اندازی و مدیریت شبکه تماشا و شبکه اِچ دی را در کارنامه کاری خود دارد.

میثم فکری کارشناس ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق(ع) و دانشجوی دکترای علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی است و پیش از این مسئول راه‌اندازی و سرپرست رادیو میزان، مشاور شبکه رادیویی تهران، قائم‌مقام گروه اجتماعی شبکه سه را  در کارنامه کاری خود دارد و همچنین تهیه‌کنندگی برنامه‌های میدان فرهنگ و مسافران خرداد را برای شبکه سه و عالم و آدم را برای شبکه افق عهده دار بوده است.

ناصر کریمان کارشناسی ریاضی کاربردی است و پیش از این مدیر پشتیبانی، نظارت کیفی و بازرگانی سیما فیلم، مشاور   انجمن سینمای جوان، مدیر شهرک سینمایی غزالی، مدیر گروه اجتماعی، گروه تفریحات و سرگرمی و قائم‌مقامی شبکه پنج را در کارنامه کاری خود دارد.

علیرضا فارسیجانی کارشناسی حقوق و کارشناسی‌ارشد مدیریت رسانه  است و پیش از این مدیریت پخش شبکه  پنج  از 87 تا 89  و مدیریت تامین برنامه شبکه پنج از 90 تا 94  را  برعهده داشته است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

امیر جدیدی عضو آکادمی اسکار شد

شناسنامه‌ای که محل مهر انتخابات و جیره‌بندی قند و شکر بود

رضایت وزارت بهداشت عربستان از خدمات درمانی ایران به زائران

0 نظر

ارسال نظر

capcha