رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

آل‌سعود آل سقوطشان شروع شده است/ حذف عمره کار شایسته مسئولان بود/ گسستگی برادری رمز بدبختی جوامع اسلامی

آل‌سعود آل سقوطشان شروع شده است/ حذف عمره کار شایسته مسئولان بود/ گسستگی برادری رمز بدبختی جوامع اسلامی

 به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در پنجمین همایش حافظان قرآن کریم و چهره‌های قرآنی اظهار داشت: خوشبختانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی، بندگی پروردگار سرلوحه کار نظام است.
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: اینکه هر ساعت دشمنان توطئه‌ای برایمان می‌چینند برای این است که نمی‌خواهیم بنده شرق یا غرب باشیم و نوکری غیر خدا را بکنیم.
 
وی در ادامه به آیات قرآن و دعوت مردم به اتحاد و برادری اشاره داشت و گفت: قرآن در مورد اتحاد، یکپارچگی، اخوت و برادری تأکید داشته و در این راه نیز آسیب‌ها را ذکر کرده است.
 
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی افزود: قرآن می‌خواهد همه با هم برادر باشند چرا که راز و رمز بدبختی جوامع اسلامی امروز در همین گسستگی برادری است.
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری به صحبت‌های آقا در مورد سیاست خارجی جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: آقا در صحبت‌های خود به طور جامع و کامل آنچه را که لازم بود در برنامه سیاست خارجی جمهوری اسلامی بیان کردند و هیچ نکته مبهم وجود ندارد؛ البته یک بشارت هم دادند و آن این بود که دماغ آل‌سعود به خاک مالیده خواهد شد.
 
وی به اتفاقات یمن پرداخت و گفت: همه آنچه که از رسانه‌ها شنیده می‌شود یک دهم اتفاقاتی نیست که در یمن به وقوع پیوسته چرا که احساسات مردم جریحه‌دار می‌شود و این آل‌سعود که ادعای مسلمانی دارد آیا آنجا را که بمباران می‌کنند پادگان نظامی است؟
 
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی جرم مردم یمن را این دانست که نمی‌‌خواهند زیر بار سعود و آمریکا باشند.
 
وی تأکید کرد: آل‌سعود، آل سقوطتش شروع شده است.
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه به طرح پرسشی در مورد تجهیزات و تعداد حزب‌الله لبنان پرداخت و گفت: حزب‌الله لبنان تانک و هواپیما ندارند اما در 33 روز کاری کردند که ارتش سر تا پای مسلح اسرائیل را به زانو در آوردند؛ عربستان که قوی‌تر از اسرائیل نیست.
 
وی در مورد حزب‌الله گفت: آنها از اول از جانشان گذشته بودند و اگر نبود دفاع جانانه آنها به خصوص از حرم حضرت زینب (س) در سوریه معلوم نبود چه می‌شود.
 
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به جمعیت 25 میلیونی یمن اشاره و تصریح کرد: چه می‌خواهد کند آل‌سعود و چه کار خوبی کردند مسئولان ما که عمره را قطع کردند؛ کار شایسته‌ای کردند با آن جنایتی که انجام دادند.
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری به صحبت‌های مقام معظم رهبری در مورد عربستان اشاره کرد و گفت: قبلاً احساس می‌کردیم سیاست خارجی عربستان همراه با پختگی و وقار است اما امروز آدم‌های لامذهب عیاش با ثروت بی‌حساب خود هر جور که بخواهند و هر چه که ارباب بزرگ آمریکا بخواهد انجام می‌دهند.
 
وی خطاب به آل سعود گفت: مالک اشتر نخعی نیز اهل یمن بود و الان هم از این دست آدم در آن سرزمین بسیارند.
 
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به نقش دشمن در ایجاد تفرقه اشاره و تصریح کرد: اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی فعالیت خود را انجام می‌دهد و ابزار این تبلیغ در دست دشمن است.
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری یکی از حقوق اساسی مردم بر گردن حکومت را ایجاد امنیت دانست و به نقش اساسی ناجا اشاره کرد و اظهار داشت: نیروهای مسلح دیگر برای روز مبادا هستند اما ناجا نیروی مسلحی است که سر و کارش مبارزه با مفاسد است و ایجاد امنیت در بین مردم.
 
وی در ادامه به ترکیب امروز نیروی انتظامی اشاره و خاطرنشان کرد: این همه روحانی در ناجا مشغول به کار هستند و این صمیمیت بین روحانیون و مسئولین بی‌سابقه است و باید این چنین باشد.

اخبار مرتبط

کوک کردن ساز دولت مستعفی یمن برای نقض توافقنامه سوئد

متجاوزان آل‌سعودی به نقش خود در موفقیت مذاکرات یمن اعتراف کردند

ترامپ: چرا آمریکا باید در ماجرای قتل خاشقچی جانبداری کند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha