آیت‌الله عالمی:

سخنان هاشمی‌ فاقد منطق تاریخی و عقلانی است

 سخنان هاشمی‌ فاقد منطق تاریخی و عقلانی است

به گزارش سراج24 آیت‌الله سیدحسن عالمی ، با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه دلواپسان امروز در زمان امام، ایشان را اذیت می‌کردند، اظهار داشت: صحبت‌های مطرح شده از سوی هاشمی رفسنجانی فاقد منطق تاریخی و عقلانی است.

وی افزود: تطبیق عنوان و کلمه دلواپسان با شرایط فعلی منطقی نیست؛ تا جایی که ما به یاد داریم حضرت امام(ره) دیدگاه‌های خود را ارائه و نقش رهبری را در نظام و حکومت ایفا می‌کردند، مسئولان نظام و انقلاب نیز فرامین ایشان را عمل می‌کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دلواپسانی که آن روز امام(ره) را آزار می‌دادند افرادی متحجر بودند و نگاهشان به اسلام و فهم آن‌ها از دیدگاه‌های سیاسی اسلام بسیار عقب مانده بود؛ آن‌ها پا به پای امام(ره) مسائل را درک نمی‌کردند و توفیق تبعیت از ایشان را نداشتند وگرنه اگر کسی منطق امام(ره) را درک می‌کرد و به عدالت و دیدگاه‌های ایشان اعتقاد داشت، لزومی برای دلواپسی نبود.

آیت‌الله عالمی خاطرنشان کرد: دلواپسان امروز همان کسانی هستند که آن روزها جانانه در راه امام(ره) حرکت کردند و این یک تطبیق اشتباه و غیرمنطقی از سوی آقای هاشمی است.

منبع:تسنیم
 

اخبار مرتبط

آشنایی با آیت الله محمد مؤمن

مقام معظم رهبری درگذشت آیت الله مومن را تسلیت گفتند

جزئیات جراحی مغز آیت‌الله مومن

2 نظر

< 1394/01/25 - 16:07

اینقدر گیر ندید.... پشتیبان همدیگر باشید تا به اسلام و انقلاب ضربه وارد نشود. متاسفانه دنیای کفر هم در صدد ایجاد تفرقه بین مسولین کشوری است ولی برخی غافل از این ماجرا هستند

ناشناس

ارسال نظر

capcha