معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور خبر داد

نشست مشترک دولت و مجلس در پاستور

نشست مشترک دولت و مجلس در پاستور

به گزارش سراج24، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور از نشست مشترک دولت و مجلس به‌میزبانی دولتی‌ها در عصر فردا خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر، گفت: پنجمین جلسه مشترک قوای مجریه و مقننه در دوره دولت یازدهم، عصر یکشنبه ۲۳ فروردین‌ماه و در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

اسماعیلی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، افزود: ریاست محترم جمهوری نیز در دیدارهای نوروزی با مدیران کشوری و لشکری با توجه به اهمیت التزام عملی به این عنوان راهبردی، به‌ویژه در سال جاری، تأکید کردند که همدلی و همزبانی دولت و ملت ابتدا باید در همگامی و تعامل قوا برای حل مشکلات مردم و پیشبرد برنامه‌های کشور تجلی پیدا کند.

وی ادامه داد: با همین دیدگاه، اولین جلسه دولت و مجلس در سال ۹۴ را دستگاه اجرایی میزبانی می‌کند و نمایندگان محترم ملت در قوه قانون‌گذاری، میهمان مدیران ارشد دولت تدبیر و امید خواهند بود.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور در خصوص جزئیات این نشست، گفت: علاوه بر رؤسای محترم دو قوه، نمایندگانی از دولت و مجلس دیدگاه‌های خود در خصوص مهمترین مسائل پیشِ‌روی کشور را مطرح می‌کنند و به گفت‌وگو خواهند پرداخت.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

مسیر اشتباه دولت در اجرای«برجام»

بررسی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی ایثارگر در مجلس

شهید سلیمانی اجازه نمی‌داد حفظ جان اثری بر رسالتش بگذارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha