شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است

اعتراض به جنایات آل سعود بعد از نماز جمعه

 اعتراض به جنایات آل سعود بعد از نماز جمعه

به گزارش سراج24به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ در این اطلاعیه آمده است: در ادامه موج محکومیت‌های پی در پی داخلی علیه اقدامات شنیع و حملات وحشیانه آل سعود به کشور و مردم مظلوم و بی پناه یمن این هفته پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه در مراکز استان های کرمان، هرمزگان، قزوین، مازندران، مرکزی و شهرستان‌های استان اصفهان تظاهرات علیه این جنایات و محکوم کردن اینگونه اقدامات برگزار می‌شود.

در بخشی از این اطلاعیه آورده شده است: مردم خداجو و شجاع به ویژه نمازگزاران جمعه نیز همچون گذشته و با تبعیت از آموزه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همواره از مظلومین و انقلابیون ضد صهیونیستی حمایت می‌کنند.

در ادامه اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید شده است که مردم مسلمان ایران پس از اقامه نماز جمعه این هفته فریاد عدالت و آزادی از سکوت معنادار سازمان های بین المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر در مقابل این تجاوز آشکار را سر خواهد داد.

این شورا از عموم مردم این استان‌ها دعوت کرده است تا در این تظاهرات با حضور پرشور و گسترده ضمن محکومیت حملات رژیم آل سعود از مردم بی پناه یمن حمایت کنند.

 

اخبار مرتبط

مأموریت‌های ویژه تبلیغات اسلامی در پیشبرد جریان‌های عمیق فرهنگی

برگزاری مراسم های پیروزی انقلاب خط کشی ندارد

واقعیت وجودی آیت‌الله مصباح‌یزدی باید بدون تحریف معرفی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha