محسن بنگر:

تمرین بازیکنان پرسپولیس که دیدن ندارند!

تمرین بازیکنان پرسپولیس که دیدن ندارند!

به گزارش سراج24،محسن بنگر در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه هواداران و اصحاب رسانه اجازه حضور در مجموعه ورزشی درفشی‌فر را ندارند، اظهار داشت: به هر حال شرایط تیم حساس است و با توجه به اتفاقات حاشیه‌ای که دیروز در تمرین رقم خورد کادرفنی تصمیم گرفت تمرین پشت درهای بسته برگزار شود. البته تمرین بازیکنان ما آنچنان هم دیدن ندارد (با خنده)!

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل النصر تأکید کرد: بازی سختی پیش رو داریم و امیدوارم بازیکنان با یک بازی خوب و حساب‌شده بتوانند سه امتیاز این بازی را کسب کنند. ما از سه بازی باقیمانده حداقل پنج امتیاز می‌خواهیم تا به عنوان صدرنشین گروه‌مان راهی مرحله بعد شویم.

بنگر در مورد غیبت خودش و نوری در بازی مقابل النصر عربستان گفت: انشاءالله که غیبت ما در این بازی مشکل‌ساز نخواهد شد. تیم ما بازیکنان جوان و شایسته‌ای دارد که می‌توانند جای خالی من و نوری را به خوبی پر کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس حمایت پیشکسوتان باشگاه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: خیلی خوب است که پیشکسوتان پشت تیم بودند اما همه چیز دست 11 بازیکنان داخل میدان است. اگر آنها وظایف خود را خوب انجام دهند و با جان و دل بازی کنند، مطمئن باشید ما به آنچه که می‌خواهیم می‌رسیم.

وی با بیان اینکه النصر تیمی نیست که نشود آن را شکست داد، افزود: ما در بازی رفت هم می‌توانستیم النصر را ببریم و بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما متأسفانه گل‌هایی خوردیم که اصلاً خوب نبود. خوشبختانه در این بازی گابریل را هم داریم که نبودش در بازی رفت خیلی به چشم آمد. ضمن اینکه پیام صادقیان هم خوب تمرین می‌کند و می‌تواند در این بازی به تیم کمک کند.

بنگر در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا مسائل حاشیه‌ای اطراف پرسپولیس می‌تواند در بازی با النصر برای این تیم مشکل‌ساز شود، گفت: قرار نیست که حواشی روی دوش بازیکنان سنگینی کند. تمام این حواشی به بیرون از زمین برمی‌گردد. همانطور که گفتم مهم این است که 11 بازیکن داخل میدان چطور عمل می‌کنند. هر بازیکنی که به میدان می‌رود به مسائل حاشیه‌ای فکر نمی‌کند بلکه تمام تمرکزش روی بازی است و اگر با جان و دل بازی کند و کمتر اشتباه داشته باشد، شک نکنید برنده از میدان بیرون خواهیم آمد.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha