معاون اجرایی رئیس‌جمهور خبرداد:

رییس جمهور به گیلان می‌رود

رییس جمهور به گیلان می‌رود

به گزارش  سراج24، محمد شریعتمداری در پایان نشست با استاندار و مجمع نمایندگان که در آستانه سفر رئیس‌جمهور به گیلان برگزار شد، گفت: در این نشست درخصوص تمهید مقدمات سفر کاروان تدبیر و امید در دهه آخر فروردین و استفاده از نظرات استاندار و مجمع نمایندگان بحث و تبادل نظر شد.

وی با بیان اینکه بررسی پروژه‌های در دست اجرای گیلان و اولویت‌بندی آن از دیگر موارد مورد اشاره در این نشست بود گفت: در این نشست استاندار گزارشی از دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی جمع‌بندی شده دستگاه‌های اجرایی استان را مطرح کرد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به برگزاری نشست استاندار و مجمع نمایندگان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: در این جلسه نیز که در آستانه سفر رئیس‌جمهور به استان انجام پذیرفت مباحث مرتبط با توسعه و عمران گیلان بررسی شد.

وی همچنین از برگزاری نشست توسعه‌ ظرفیت‌های اقتصادی استان گیلان در آستانه این سفر در تهران خبر داد و گفت: این مراسم هفته جاری با حضور بیش از 70 دستگاه و سازمان بزرگ اقتصادی کشور از نهادهای عمومی غیردولتی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و سازمان‌های سرمایه‌گذاری، بازنشستگی کشوری و لشکری، مؤسسات مالی و اعتباری و بانک‌های بخش خصوصی و دولتی برگزار می‌شود.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه استاندار گیلان مقدماتی را فراهم کرده است تا بعد از انجام سفر کاروان تدبیر و امید همکاری گسترده این نهادها با استانداری ادامه یابد گفت: یکی از اهداف برگزاری نشست توسعه ظرفیت‌های اقتصادی گیلان، شتاب بخشیدن به توسعه استان است تا در کنار آنچه که از محل منابع عمومی صرف فعالیت‌های عمرانی می‌شود از پتانسیل‌های بخش خصوصی به خوبی بهره بگیریم.

وی به قابلیت‌های ارزشمند گیلان در بخش‌های گردشگری و دریا اشاره کرد و گفت: باید بتوانیم برای شکوفایی پتانسیل‌های استان قدم‌های مثبت برداریم.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه به رغم توسعه همه جانبه گیلان در بخش‌های گوناگون که با خدمات فراوان دولت‌های مختلف پس از انقلاب انجام پذیرفت این استان در برخی موارد با محرومیت‌های اقتصادی مواجه است گفت: امیدواریم سفر ریاست محترم جمهور و کاروان تدبیر و امید با مهمان‌نوازی مردم گیلان مطلع ارزشمند برای شتاب بخشیدن به توسعه باشد.

منبع:ایسنا

اخبار مرتبط

تاکید رئیس جمهور بر اهتمام دولت برای ارتباط نزدیک با علما و فرهیختگان

رئیس جمهور «سیاست‌های رسانه‌ای مرتبط با حوادث طبیعی» را ابلاغ کرد

کاظمی قمی نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور افغانستان شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha