مهاجم برزیلی تیم تراکتورسازی

ادینیو: کاش دونگا یکبار مرا می دید

ادینیو: کاش دونگا یکبار مرا می دید

به گزارش سراج24، لوسیانو ادینیو درباره پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار خوبی مقابل استقلال خوزستان انجام دادیم. در این دیدار هر 11 بازیکن تراکتورسازی فقط به فکر بردن بودند و عالی کار کردیم. وقتی 3 گل می زنیم و چند گل دیگر نمی زنیم نشان می دهد، همه چیز خوب بوده است. با این حال مسابقه قبل تمام شده و الان روی بازی بعد تمرکز کرده ایم تا بتوانیم مقابل الاهلی نتیجه بگیریم.

وی درباره گلزنی خودش بیان داشت: من یک مهاجم هستم و وظیفه هر مهاجمی فقط گل زدن است. تمرکزم در هر بازی این است که با گل زدن به تیم کمک کنم و امیدوارم در ادامه نیز به این موفقیت ها ادامه دهم.

مهاجم تراکتورسازی ادامه داد: من در حال حاضر 16 گل به ثمر رسانده ام و فوروارد استقلال 11 گل زده است. باید در 6 بازی دیگر 6 گل بزنم و با 22 گل آقای گل شوم. این برای من خیلی خوب است که بتوانم به این عنوان برسم.

ادینیو درباره مشکلات مالی تراکتورسازی تاکید کرد: من یک بازیکن حرفه ای هستم و هرگز درباره مشکلات مالی و بی پولی صحبت نمی کنم. اگر باشگاه پول بدهد، بازی می کنم و اگر پول هم ندهد بازی می کنم. در فوتبال حرفه ای بازیکن موظف است اگر پول هم ندارد، به زمین برود و بهترین بازی اش را انجام دهد. از سوی دیگر لیگ رو به پایان دارد و باشگاه کم کم پول بازیکنان را پرداخت می کند.

وی درباره اینکه در تمرین روز گذشته تراکتورسازی پیراهن بشیکتاش بر تن کرده بود، گفت: یکی از هواداران تراکتورسازی که دوست خوبم است دیروز در محل تمرین به من پیراهن بشیکتاش هدیه داد و گفت آن را برتن کن. من هم این کار را کردم.من طرفدار بشیکتاش نیستم اما می خواستم به حرف آن دوستم عمل کنم.

مهاجم برزیلی تراکتورسازی درباره دیدار تیم ملی برزیل و فرانسه که با برتری شاگردان دونگا به پایان رسید، عنوان کرد: تیم ملی کشورم انتقام شکست سال 1998 در فینال جام جهانی را گرفت. تیم ملی عالی بازی می کند اما یک نقص دارد و آن هم این است که اگر نیمار را از ترکیبش بیرون بگذاری، چیزی برای عرضه ندارد. تیم ملی برزیل فقط متکی به نیمار است و او باعث پیروزی های اخیر است.

ادینیو همچنین گفت: دونگا مربی بزرگی است اما مرا نمی شناسد. کاش می شد او روزی به ایران بیاید و بازی مرا ببیند. اصلا کاش یک فیلم بازی مرا می دید. متاسفانه او بازیکنانش را فقط از لیگ های بزرگ مثل انگلیس، اسپانیا، فرانسه و ... انتخاب می کند.

وی در پایان درباره دیدار روز سه شنبه تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان افزود: ما حتما بازی را می بریم. اگر مساوی کنیم یا ببازیم کارمان تمام است و دیگر صعود نمی کنیم. باید بازی روز سه شنبه را با برد به پایان برسانیم.

منبع: کاپ

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha