درخواست رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از رئیس جمهور

پارک پردیسان را به شهرداری واگذار کنید

پارک پردیسان را به شهرداری واگذار کنید

 به گزارش سراج24، رحمت‌الله حافظی در جریان یکصدوچهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران که صبح امروز در بوستان جنگلی یاس برگزار شد ضمن اشاره به افزایش روزهای پاک در شهر تهران گفت: خوشبختانه تعداد روزهای پاک نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و از پنج روز به هفت روز رسیده است.
 
وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن هجدهم فروردین روز جهانی بهداشت گفت: این روز در دنیا مورد توجه قرار می‌گیرد و هدف از نام‌گذاری آن فراهم کردن امکانات بهداشتی برای افراد و شهروندان است.
 
حافظی همچنین به اقدام اخیر شهرداری تهران و آماده‌سازی بوستان یاس اشاره کرد و گفت:‌ این مجموعه هدیه‌ای از حضرت آقا به مردم تهران تلقی می‌شود و تلاش‌های صورت گرفته از سوی شهرداری به عنوان باقیات و صالحات در پرونده آنها ثبت و ضبط خواهد شد.
 
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در ادامه به موفقیت تیم هسته‌ای در مذاکرات لوزان سوئیس اشاره کرد و گفت: به شکرانه توافق هسته‌ای و شیرینی توافقات هسته‌ای و به منظور گام نخست در مسیر همدلی دولت و ملت امیدواریم رئیس جمهور نیز مشابه دستور مقام معظم رهبری را برای حلاوت این شیرینی به شهروندان تهرانی داشته باشند.
 
وی اظهار امیدواری کرد: رئیس جمهور نیز به شکرانه توافق هسته‌ای پارک پردیسان رابه شهرداری واگذار کند و آن را در اختیار مردم تهران قرار دهد.
 
حافظی همچنین از افراطیون سیاسی درخواست که این موفقیت را در کام مردم تلخ نکنند و در مسیر همدلی و همزبانی اگر نقد و انتقادی است مطرح کنند.

اخبار مرتبط

کم‌کاری لیست امید شورای شهر تهران در یک سال گذشته

واکنش رئیس شورای شهر تهران به ناآرامی‌های اخیر

پیش بینی زلزله با توجه به وجود ۲ گسل در ری و تهران صورت گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha