آخرین اثر «داود امیریان»:

«خمپاره‌های فاسد» منتشر شد

«خمپاره‌های فاسد» منتشر شد

به گزارش سراج24، کتاب «خمپاره‌های فاسد» نوشته «داوود امیریان» با شمارگان 3 هزار نسخه از نشر «فاتحان» به تازگی منتشر و روانه بازار نشر شد.

این کتاب، مجموعه داستان‌های دفاع مقدسی برای گروه سنی کودک و نوجوان به صورت طنز است که در 150 صفحه و در 4 رنگ به چاپ رسیده است.

مجموعه داستان «خمپاره‌های فاسد» دارای یازده داستان با عناوینی نظیر «اسم مادر سمرقند»، «اسیر خودی»، «پلک‌های نیمه بسته»، «خمپاره‌های فاسد»، «صدای خوش در سرزمین عجیب»، «دزدان توالت»، «ستون پنجمی»، «شا‌رلاتان»، «عروسی به صرف میوه و فاتحه»، «مداح فراری»، «من آنم که رستم بود پهلوان»، است.

این کتاب با داستان «اسم مادر سمرقند» اینگونه آغاز می‌شود:

پنج نفر بودیم همراه و هم‌راز و همدرد. دردمان چه بود؟ رفتن به جبهه. همان 15 _ 16 ساله و شاگرد دبیرستانی. در آن جمع پنج نفره فقط من بودم که چند ماه پیش با هزار دوز و کلک توانسته بودم خودم را به عقبه منطقه عملیاتی برسانم.

اما وقتی شب حمله فرا رسید و خواستند گردان ما را به خط مقدم ببرند، فرمانده گردان آمد سراغم و محترمانه و بدون هیچ رحم و شفقتی حکم اخراج را دستم داد.

بر اساس این گزارش، کتاب «خمپاره‌های فاسد» تألیف «داوود امیریان» در 150 صفحه و با قیمت 12 هزار تومان از نشر «فاتحان» به چاپ رسیده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 66723521 و 66722799 تماس حاصل کنند.
 

منبع::حلقه وصل

اخبار مرتبط

هر زمان کشور به شهدا نیاز داشت، خودشان رخ نشان دادند/ غواص ها آمده اند فرمایش رهبر را تکمیل کنند که اگر راه امام را گم کنید سیلی می خورید

عملکرد جاسوسی بسیاری از شبکه های اجتماعی روشن شده است

ویژگی‌های "بنیانگذار هسته‌های هنرمند انقلابی" به روایت محقق/ در صحنه فرهنگی باید به جانبازان فرهنگی کمک کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha